• 32872
  "yeniden büyük takımlarla maç yapmayı çok isterdim. uefa ortaya koyduğu kurallarla bizi dışlıyor, bize karşı ayrımcılık var. onların karşısına çıkmaya hazırım. rumen futbolu gayet iyi durumda ve şampiyonlar ligi'nde yer almayı hak ediyoruz. neden bizi almıyorsunuz?"

  "bu çok net bir ayrımcılık hareketi. biz de avrupa birliği'nin bir parçasıyız ve bir zamanlar şampiyonlar ligi kazandık. sırbistan da şampiyonlar ligi kazandı fakat uefa dev kulüplere 500 milyon euro verirken, bize neden 40-50 milyon euro bile vermiyor? oyuncuları biz yetiştiriyoruz. üzerine bir de 1000 tur eleme oynuyoruz."

  "diğer kulüpler neden uefa'dan bu kadar çok para alıyor? hepsiyle ne zaman isterlerse yüzleşmeye hazırım. bir açıklama bekliyorum. bizi kenara attılar. 3 eleme turu, 7 eleme turu, 7000 eleme turumuz var! buna cidden daha fazla dayanamıyorum. birlik olmamız lazım."

  "hakkımızda ne düşünüyorsunuz? fakir miyiz? hayır, değiliz. zenginiz. harika gençlere ve insanlara sahibiz. avrupa vatandaşları neden böyle bir ayrımcılıkla karşı karşıya kalıyor? ispanya şampiyonlar ligi gruplarına 4 takım gönderiyor? biz 5. dünya ülkesi değiliz."

  "sizleri yendiğimizi unutmayın, kupalar kazandık, çok önemli isimlerimiz var, avrupa futbolunda çok önemli kulüplere sahibiz. bizi dışlayamazsınız."

  gheorghe hagi