• 32123
  "gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi tabii ki söz konusu ama hiçbirini elden çıkaramayız. burada satmak sözcüğü kullanılmıyor ama farklı ifadeler var. bunları sermaye olarak bir şirkete koyarsanız bu gayrimenkul artık sizin değildir."

  "galatasaray'ın hiçbir gayrimenkulünü satmak için böyle dolaylı bir yolu denememek lazım. bu, galatasaray'ın aklıyla alay etmek anlamına gelir. bizi rencide edici bir tekliftir. gayrimenkullerle ilgili bu olağanüstü genel kurul maddelerinin hepsinin reddedilmesi lazım."

  "lütfen olağanüstü genel kurul'u iptal edin. galatasaray'ın daha fazla yara almasına müsade etmeyin. biz artık yeni bir seçim yapmak istemiyoruz. sizlerle yola devam etmek istiyoruz ama mecbur bırakırsanız istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalabiliriz."

  "yeniden konuşmamın sebebi, 'duygun başkan zamanında izin verdiniz' sözleri. henüz aklım başımda. başkanlığım 7 ay sürdü. hiçbir gayrimenkul üzerinde tasarrufta bulunmadım. benden önce mecidiyeköy arazisi üzerinde anlaşma yapılmıştı, onu otele çevirmek için izin aldım."

  "bunun dışında benim bir şeyim yok. belki almışızdır ama almadığımızı düşünüyorum."

  duygun yarsuvat
App Store'dan indirin Google Play'den alın