• 241
  muhteşem bir ortam oluştu kendisi için. kaos var, hiçbir şeyden memnun değil. eleştirmek için her şey müsait. örneğin dün "andreas cornelius gelirse çok küfür yiyecek" yazmıştı. ulan hadi yönetim beceriksiz, transfer saçmasapan da gelen oyuncunun ne günahı var. aman kazansever sinirlenir ben gelmeyeyim mi diyecekti adam. neyse cornelius ile olmadı, şu an kazansever için hayatının en tatlı dakikaları yaşanıyor.

  süper adam ama ben seviyorum.

  mesela geçen hafta anthony modeste tam galatasaray'a transfer olacakken "bizim aradığımız forvet değil, modern futbolda yeri yok, bu yüzden çin'de" gibilerinden bir şeyler yazmıştı. bu yazısını sildiği için refere edemiyorum ama dün aynı anthony modeste için "haydi gel artık anthony modest(e)" diye dörtlük yazmış :) (bkz: anthony modeste/#2495140)

  abi adam tam transfer olacakken bizim topçumuz olamaz diyorsun, transferi yattıktan sonra da "gel artık".

  bugün kaos olduğu için hemen hemen her başlık altında entrylerini okuyorsunuz. ondan mutlusu yok. mesela akşam üstü birhan vatansever'in kiralanmasına sinirlendi, kızdı. kimse neye ve niçin kızdığını anlamadı :)

  yani kısaca ortamda en olumsuz söylenmesi gereken neler varsa onları söylüyor adam. bugün durum siyahsa o beyaz diyor, birgün sonra durum beyaz oluyor o bu sefer siyah diyor. sözlük serüveni böyle geçiyor.

  diyorum ya ben seviyorum kendisini. ama gram kadar ciddiye almıyorum. gülüyorum geçiyorum.