• 844
  derhal gönderilmesi değil ekibini de alıp gitmesi gereken teknik direktördür. böyle taraftarların ve fanatizmin olduğu bir ülkeye fazla bir adamdır.

  bu ülkeye mourinhoyu arsene wengeri guardiolayı bile getirsen yine başı bozuklar çıkacaktır. böyle adamlar gelmesin biz yılmaz vural hikmet karaman gibi hocalarla kendi kazanımızda kendimiz pişelim.

  türkiye arkadaşım burası haticenin değil neticenin önemli olduğu bir ülke. idealleri olan mentalitesi olan adama yaramaz buralar. günü kurtarıcaksın sadece.

  böyle olmaz rijkaard hocam sen bu taraftara yaranamazsın sen 4 gol atarsın neden 3 gol yedin derler sen ligi alırsın neden türkiye kupasını alamadın derler sen uefa alırsın neden süper kupa alamadın derler ne zaman ligi türkiye kupasını ve şampiyonlar ligini alırsın o zaman elini öperler öbür sene ligin ilk yarısını ikinci bitir hemen gitsin derler.

  sorun bizde haddimizi bilmiyoruz bize fazla böle avrupadır total futboldur filan gelmez bize. gerideysen stoper çıkartıp forvet sokucaksın oyuna öndeysen forvetini ya da forvet arkası adamını çıkartıp ön libero veya stoper alıcaksın oyuna. yaslanıcaksın anadolu takımları gibi. 1-0 olsun bizim olsundur burası.

  barcelonaya benzemez buralar rijkaard hocam sen burda ilk yarıyı 14. bitir yemin ediyorum asarlar taksimde seni.

  biz mentalite olarak 1-0 gerideyiz hocam.

  edit: basından ve spor yazar bozuntularından hiç bahsetmiyorum bile onu denkleme siz kendiniz katın.