• 11769
  ali koç'un fenerbahçe'ye başkan olmasıyla birlikte kontrolünü kaybeden sözlük.

  yıllar önce obama abd başkanı olduğunda "tanrım sana şükürler olsun, iyilik kazandı" şeklinde safça twitler atan, gerçekten bir amerikan başkanının insanlık adına çalışacağını düşünen insanlar vardı. bugün aziz'in gidip ali koç'un gelmesiyle "türk futbolu adına" sevinç çığlıkları atanlar da maalesef bu kadar gülünç durumdalar.

  yahu fenerbahçe'den bahsediyoruz. çapsız, seviyesiz, vizyonsuz, taklitçi fenerbahçe'den bahsediyoruz. yıllardır iki eliyle bir çöpü kaldıramayan, en ölü zamanımızda bile altımızda ezim ezim ezilen camiadan bahsediyoruz. tam 20 senedir aziz'den para alıp, bu para karşılığinda oylarını satan bir topluluktan bahsediyoruz. aziz var diye eziyoruz diyenler, merak etmeyin, aziz'den önce de eziyorduk. profiller hiç değişmedi yani. biz ali tanrıyarlar, alp yalmanlar tarafından yönetilirken, onlar ali şenler, güven sazaklar tarafından yönetiliyordu. yine eziyorduk, yine ezeceğiz.

  allah'ım, korkanlar, panikleyenler, türk futbolu kurtuldu diye sevinenler, koç holding'i boykot edenler, galatasaray genel kurulu halka açılsın diyenler, 2 gündür götümüzle gülerek izlediğimiz fenerbahçe kongresini örnek gösterip, imrenenler (evet doğru okudunuz, imrenenler) e arkadaş, "aferin bak bu ali koç vizyonlu adam" diyenlere soruyorum, hani sizin vizyonunuz?

  vallahi de billahi de popülist davranmıyorum, bi kendinize gelin yahu, galatasaray taraftarısın arkadaş sen. ali koç kimdir allah aşkına?

  hem eski, hem yeni stadında, açık açık, bağıra bağıra, padişahı protesto eden bu camia, o protestodan sonraki dönemde bile engellenemedi, yine ülkenin en çok kupa kazanan takımı oldu.

  ali koç kim amk ya.