• 403
  yine yalan, saçma sapan bir haber yapmış gazete.

  http://www.fanatik.com.tr/...qiri-bombasi-1373452

  galatasaray shaqiri'yi renklerine bağlamak istiyormuş. fakat önünde güçlü bir rakip varmış. aynı oyuncuya tottenham da talipmiş.

  ya azıcık insaf ulan. shaqiri tottenham'da yedeklerin kramponlarını bile taşıyamaz. hiç açıp bakmışlar mı bu adamlar tottenham'ın kadrosuna ve oyun düzenine?

  adamların zaten orta sahasında ericsen, dembele, dele alli ve wanyama oynuyor. eric dier wanyama'yı zorluyor. forvetlerinde zaten kane var. yani adamların oyun sistemindeki kanat oyuncusu kontenjanı 1. sadece 1. peki ellerindeki kanat oyuncuları kimler? zaten ilk 11'lerinde heung-min son başlıyor. ikinci tercihleri ise sakatlıktan döndüğünden beri lamela. ayrıca harry kane yoksa da o oynuyor. lucas moura ise tottenham'a transfer olduğu yarım sezon boyunca sadece 208 dakika forma bulabilmiş.

  işte bu kadroya sahip tottenham shaqiri'yi almayı istiyormuş. lan! lan! heung-min son, lamela, lucas moura aynı anda sakatlansa adamın normalde merkez orta saha oynayan sissokko'yu kesip kesemeyeceği belli değil. napıcak amk koskoca tottenham shaqiri'yi?

  ayrıca şunu da söylemek istiyorum tottenham'ın müthiş bir alt yapısı var. eminim şu an shaqiri'den iyi en az bir adam orada hazırda bekliyordur.

  daha yeni teknik adamlarıyla sözleşme uzattılar.
  sanıyorum ellerindeki kadroyu koruyacaklar.
  bence şu an dünya üzerinde transfere en az ihtiyacı olan takım tottenham.
  bir stoper, bir de bek alsalar biraz da şansla her kupaya talip olurlar. shaqiri gibi bir adamın sezon boyunca ilk 18'e gireceği maç sayısı bile sınırlı olur tottenham'da.

  atarken azıcık dikkatli atın ulan. adamı yazdığınız kulübün kadrosuna, oyun sistemine azıcık açıp bakın.