• 4038
  henüz aylardan aralık ya da kasım, biz tudorla dalgalı bir grafik çize çize şampiyonluk yarışı veriyoruz. bizim ekipte de futbolu aktif ve ateşli bir şekilde takip edenler fenerliler, renktaşlar biraz daha pasif malesef neyse bu fenerli arkadaşlar da allah affetsin bazen çok aptallaşıyorlar. 2012'de fener'e fetö kumpası kurulduğunu düşünen antu kafasında adamlar, sorsak alex'i de süper final maçında fetö imamları oynatmamıştır*... yanlarında da başka bir arkadaş daha var bu da fenerli'dir ama futbol vs. anlamaz, konuşmaz da. şimdi bu lavuk derse girmeden gene antucular kafamı açtılar "yok haluk ulusoy, yok şöyle mağduruz yok ankaragücü'ne nasıl 8 attınız?" bizim lavuk da dinleye dinleye gaza mı gelmiş bunlardan, 1 saat sonra falan çıktı dersten sanki çok matah bir bok yemiş gibi geldi yanıma başladı anlatmaya.
  fenerli: abi derste* işte derbilerden konuşuyordu hoca dedi ki "aslında derbiler etnik, dini ya da sosyal rekabetlere dayanarak başlar ama fener ve galatasaray arasında böyle bir ayrım yok..." gibi bir laf anlatıyordu ben de durur muyum yapıştırdım cevabı "hocam olur mu birisi fetönün birisi de atatürk'ün takımı...
  nonda35: enes kanter neci peki? 2013 senesinde zekeriya öz ile halısaha maçları falan hani? bir de şike davasından nasıl kurtulduğunuzu anlatsana bana, kimin kurtardığını? sanırım sen de fetönün takımını tutuyorsun?
  fenerli: hebele hübele gübele

  bu arkadaş çetin cevize çattığını anladı sustu gitti ama bunların geneli bu tarz tavırlardan sonra çirkinleşirler.
  kusura bakmayın biraz sinirlendim, buraya karalamak istedim bunu. "tinerden bıktık, beşiktaş olacağına rakibimiz fener olsun şampiyon" vs. diyip güzellediğimiz fener budur işte. kendi başarısızlığını başkalarına bok atarak aklamaya çalışan, malum parti seçmeniyle bire bir aynı ağızdan konuşan bir kitledir. galatasaray şampiyon olamıyorsa şampiyonluğunu kesinlikle istemediğim 2 takımdan birinin taraftarıdır fenerbahçe taraftarı. diğeri de (bkz: amedspor) ha 2012 şampiyonluğumuzdan sonra benzinci yakarak amed'e göz kırptı fenerbahçe taraftarı da... :)