• 13
    bi' rakiblerime laf sokayım, onların başkanlarına halleneyim, kelime oyunlu cin entrylerimi ortama salayım, böyle bi' salyalarımı akıta akıta küfredeyimci yazarlar ile hiçbir ilerleme kaydemez bu sözlük, aklınızda bulunsun.

    çoğumuz başka başka sözlüklerden haber alarak geldik buraya. konsept, dilbilgisi konusundan haberdarız. tabi ki galatasaray ile başlıklar daha fazla olacak. her dakikasını yaşayacağız burada hep beraber. eğer bu oluşumun ömrünü uzun tutmak istiyorsanız sınırları galatasaray ile sonlandırmayın, galatasaray ile çizin. galatasaray dışında günlük haberlere, sanata, kişilere, tespitlere de yer verin. yoksa kendi içinde " ulaeaan biz en birinciyiz ! en iyiyiz " diye bağıran bir güruh olmaktan öteye gidemezsiniz. kimse de siklemez.

    entryleri girerken biraz daha özen, biraz daha dikkat gösterin. aramaya inanın ! gerçekten önemli bu. kuralları anladığınızdan emin değilseniz bir daha okuyun. emin olamadığınız bilgileri aktarmayın. elbet denetlenir buralar. bir ünlü şahsa hakaret boyutuna varan, küçük düşürücü, taciz edici entryler yazmaktan çekinin. hem sizin, hem sözlüğün başı ağrır.

    kendimi sözlük grubuna dahil etmiyormuşum gibi konuştuğuma bakmayın, böyle yazması daha bi' karizmatik oluyor. ehe. gülme şeysi bu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın