• 30851
    "o dönem yaptıkları icraatlardaki tuhaflıkları başkası olsa kamuoyuna tefrika eder, adnan polat da kendine şu an konuşacak bir kürsü bile bulamazdı. adnan polat yönetimi, görevi bana 328 milyon dolar borçla devretmişti. adnan polat, herkesin gözünün içine baka baka "görevi 118 milyon dolar borç-alacak farkı ile devrettim" dedi."

    "halbuki izan sahibi biri "118 milyon dolar borç-alacak farkı ile devraldığım kulübü; yeni stadın 10 yıllık isim hakkını, 3 yıllık loca ve 1 yıllık koltuk gelirlerini de peşinen tahsil edip harcadıktan sonra 328 milyon dolar borç-alacak farkı ile devrettim" demeliydi."

    "adnan polat, 2011-2014 arasında, yani benim dönemimde galatasaray'ın 1 milyar dolar harcadığını öne sürme gafletinde de bulundu. resmi raporlarla kesindir ki, ben kulübü 328 milyon dolar borçla aldım, 348 milyon dolar borçla teslim ettim."

    "üstelik bu döneme 2 büyük yatırımı da sığdırarak. kalamış tesislerini yaparak ve taçspor'u satın alarak. onun dönemindeki çöp olmuş lig 8'incisi kadroyu tamamen yenileyip 130m€'luk iddialı bir takım kurduk. avrupa ve türkiye'de hem yeniden firma olduk hem de başarılar kazandık. benden sonrakiler bu müstesna kadrodaki yıldızları satarak onun parasını yediler."

    adnan polat'ın dün yaptığı açıklamalara cevaben ünal aysal açıklama yaptı.