• 15269
  15 nisan 2018 galatasaray başakşehir maçından sonraki açıklamalarını ibretle izledim. genelini çok eleştiririm ama galatasaray taraftarının son yıllarda yaptığı en büyük iş olabilir bu adamı camiadan uzak tutmak.

  kafa uçmuş elemanının, narsiszmin doruklarında geziyor. avrupa'da 11 kupa kazanıp 100'den fazla milli olmasına rağmen türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyormuş. umarım kendi başına gelenler enes'in, cengiz'in başına gelmezmiş. nasıl ya, senden önce de bizim birçok oyuncumuz avrupa'da oynadı ki zaten? tugay, nihat, tuncay vsr. gibi birçok başarılı örnek mevcut. hiçbirisinin herhangi bir yerde bir tepki gördüğüne de şahit olmadık. enes, cengiz, çağlar gibi seninle pek alakası olmayan çocuklar da; mevcut çizgilerini bozmadıkları takdirde yılllar sonra burada herkesin bağrına basacağı oyuncular olacak. acaba sorun sende olabilir mi? yaptığın saçma sapan açıklamalar, karıştığın iğrenç skandallar ve tüm bunlara paralel olarak gördüğün tepkileri hiç mi düşünmedin yahu? insanlar yaka silkiyor aga sen ve senin zihniyetinden.

  avrupa'ya gitmeden önce bile son derece tartışılan bir adamdın. senin gibi futbolu dışında tartışılan bir topçu var mı ya bu ülkede? aklıma rol modelin olacak 5 numara haricinde hiç kimse gelmiyor. tam bir bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim durumundasın. battıkça batıyorsun.

  canın pahasına sahip çıktığın rezil çevrenin kurbanı olmuşsun, haberin yok. bütün gün seni "abi sen şöylesin-sen böylesin, uçarsın-kaçarsın-a.koyarsın vsr." diye öyle bi' gazlıyorlar ki, yarattığınız hayal dünyasında kendini tanrı sanıyorsun. oysa değil yedek kulübesi, soyunma odasından bile pek çıkamadığın barcelona'da, bütün gün elinde telefon dm'den karı-kız kovalamaktan başka bir işe de yaramadın. (pardon, psg eşleşmesinde messi'ye dünyanın en büyük topçusu olduğunu da hatırlatmıştın) * gitmene yakın takımın hepsi seni telefon emojisiyle özdeşleştirmişti olm ya, futbolundan bahseden bir allahın kulu yoktu.

  hitler'in berlin'i böyle düşmedi be kardeşim.

  yazık ettin kendine, hem de çok.