• 15117
    15 nisan 2018 galatasaray başakşehir maçında efendi efendi topunu oynamak yerine emre abisinin yancısı olarak takılıp taraftarımızı ve futbolcularımızı tahrik etmiş adam.

    verilen burak yılmaz örneği cuk oturmuş. burak 4 büyüklerde forma giydiği, tonla antipatik hareket yaptığı, trabzonspor forması giyerken beşiktaşlı olduğunu söylediği halde trabzonspor taraftarlarının sahip çıktığı bir oyuncu olmayı başardı. ben de burak'ı sevmeyen biri olarak galatasaray'a verdikleri için her zaman saygı duydum. hatta galatasaray'a verdikleriyle profesyonelliğini gösterdiği için beşiktaşlı oluşuna daha fazla saygı duydum. gelmesi gerektiğinde geldi, bize büyük katkı sağladı, taraftarın gözünden düşünce de istenmediğini görüp gelen teklifi değerlendirdi. hiçbir zaman da oynadığı takımlara saygısızlığı olmadı.

    burak kadar uygun olmasa da sergen örneği de verilebilir. yine 4 büyüklerin formasını giymiş ve o takımlardan biriyle özdeşleşmiş bir oyuncu. beşiktaşlıların özel sevgisine karşılık diğer takım taraftarlarının da sempatiyle baktığı bir oyuncu olarak kariyerini noktaladı. oynadığı her takıma en iyi şekilde hizmet etti ve birilerine şirin gözükmek adına çirkinleşmedi.

    peki barcelona'nın sepetlemek için tüm avrupa kulüplerini kapı kapı gezdiği arda, seni kim sahiplenecek? o kadar sevilmiyorsun ki protesto edilmemek için taraftarı olmayan takıma gittin. tüm türkiye'nin nefret ettiği emre'nin bile kapısını çalacağı fenerbahçe var. emre'den nefret etsem de futbolunu takdir ediyorum. emre'nin formasını giydiği takımlara verdiklerine saygı duyuyorum. emre gibi bir futbolcunun doğru şekilde yönetilip çok daha iyi bir kariyere sahip olamamasına acıyorum. emre'yle ilgili sevdiğim hiçbir şey olmasa da saygı duyduğum şeyler var. çünkü emre karaktersiz biri değil, kötü karakterli biri. sen emre kadar bile olamadın. emre böyle olmayı seçti. ama sen nasıl biri olacağını bile seçemeyip sahada çakma emre olarak gezecek kadar zavallısın. yanında adamlık taslamaya cesaret ettiğin abilerinin yancılığını yapıp sırtını iktidar sahiplerine dayamışken bile eğilip bükülüdüğün sürece olamayacaksın da.

    seni sevmesem de bugüne kadar galatasaraylılığına inandım. ama bugünden sonra galatasaray'ı ağzına alma.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!