• 612
    galatasaray'i çaliştirdiği dönemde fenerbahçe açik ara ligin en iyi kadrosuna sahipti. forvet anelka, nobre, yedekler; girdiği her maçta oyuna katki veren semih şentürk, gol krali zafer biryol, sağ kanatta gene girdiği maçlarda oyuna katki veren mehmet yozgatli, daha alex'e yeni geliyorum.arkasinda juventus'dan transfer appiah ve lign kalburüstü oyuncusu aurelio var.

    bizim kadro ise tarihin en kötü top kullanan 2 beki cihan (aslen bek bile değildi) orhan ak. saidou filan vardi. şl oynayacağimiz sezon, zaten yetersiz olan takima sezon başi inamoto eklenmişti. geldiği sezon ribery'i kaybettik. hasan bitmişti katki aldi, 4 tane 9 numara vardi vs.

    bunlara rağmen fener hariç derbi kaybettiğini hatirlamiyorum. (belki beşiktaş'a 1-2 maç olabilir ama şampiyon olduğumuz sezonda değil) şl'de ise bu kadroya rağmen resmen onur mücadelesi vermiştik. liverpool'a 3-0'dan 3-2'ye getirdik kaça goller hala gözümün önünde ve maça hakan iğneyle çikmişti. psv'ye burada ki maçta mondragon'un hatasiyla yenildik. orada ki maçta tomas atildi.

    durum buyken nasil gruptan çikacaktik merak ediyorum.