• 14962
  biz konuşuruz.

  daha galatasaray'da parladığı senenin ertesinde magazin manşetlerinden inmeyeni, sinem kobal'ından başlayıp memlekette neredeyse dişi sineğe varıncaya dek yürüyeni, kaptanlığını yaptığı camia belki de tarihinin en zor zamanlarını yaşıyorken son dakikada gideceğim diye tutturup takımını yarı yolda bırakanı, yaptığı bu hatadan zerre üzüntü duymayıp madrid'e giriş yapar yapmaz kendini ''türkiye futbol tarihinin en iyi futbolcusu'' ilan edeni, bilhassa barcelona kariyerinde takımıyla vakit geçireceği ve antrenman yapacağı yerde her bulduğu fırsatta ya türkiye medyasına röportaj verip ya da a galasından z yemeğine her medyatik olaya katılanı, kariyerinin son iki senesinde magazin sayfalarında ilk on birlerden daha fazla yer bulanı, milli takım uçağında babası yaşındaki gazeteceyi dövüp pişman değilim diyeni biz konuşuruz.

  1) ''galatasaray'ın teklifi komikti'' : https://www.kisa.link/7AOv

  2) ''arda turan gibisi 100 yılda bir gelir'' : https://www.kisa.link/7AOy

  3) ''arda, caner erkin'in dudağını patlattı'' : https://www.kisa.link/7AOz

  4) ''arda turan gazeteci bilal meşe'ye saldırdı'' : https://www.kisa.link/7AOD

  5) ''kuş gibi hafifledim, pişman değilim'' : https://www.kisa.link/7AOJ

  .
  .
  .

  yukarıdaki olaylar yaşanmamış gibi arda oynamadığı maçta konuşulmamalıymış, eleştirilmemeliymiş, onunla dalga geçilmemeliymiş. biz konuşuruz!

  trafik kamerasına bile ''ben adamım'' deme potansiyeli olan, futbolculuk kariyeri boyunca siyasetten falanca alana kadar yorum yapmadığı şey kalmayan, taa barcelona'lardan ''selçuk'a büyük haksızlık yapılıyor oynatılmalı'' diye fetva veren, milli takımın primlerine bile parmak atan, her hafta bir kadın tarafından attığı mesajlar ortaya dökülen insanı biz konuşuruz.

  başakşehir takımında oynasa da oynamasa da, ister beş gol atsın ister pas bile veremesin konuşuruz. onun ait olduğu hormonlu kulüp tökezledi ya, beğenmediği galatasaray'ın kapısında yatar hale gelmesine rağmen başakşehir'lere kadar düştü ya, hah işte biz konuşuruz.

  belki faizler düşmedi ama ''adam arda turan'' çok fena düştü. evet, biz bunu konuşuruz...