• 1878
    vurun arkadaşlar vurun daha ölmedi gomis. yerde tekmeleyin, üstüne çıkıp tepinin hatta. mevzu bu kadar basit, fanatik denen aşağılık tuvalet kağıdı bir haber yapar, milletin adam hakkındaki görüşleri değişir. bu kadar basit. nefret ediyorum zırt pırt kullanılmasından ana işte algı operasyonu tam anlamıyla bu.

    şimdi gomis’i bok çukuruna sokup sokup çıkaran bu arkadaşlar der ki yok öyle bir şey biz milletin manipulasyonundan etkilenecek değiliz. bal gibi de öylesiniz. gomis yavaşmış, yok onu yapamazmış şunu bilmem ne yapmış. ulan gomis fanatik’in haberinden sonra mı hızını kaybetti? fanatik’in haberinden sonra mı hava toplarında başarısız olmaya başladı? bu şerefsizlerin haberinden önce niye diyemiyordunuz da şimdi yazıyorsunuz bunları?

    tek ciddi falsosu sık ofsayta düşmesidir. çok hızlı olmasa da çok çok yavaş da değil. aslanlar gibi presini yapar, pas alışverişi çok çok iyidir. size kanserojen tahta bacak futbol zekası zayıf forvet müstehakmış. top öldürüyormuş. yazıklar olsun, cüssesinden dolayı ağır olmasına rağmen çok iyi çalımlar atabilen, sağına soluna isabetli ve düzgün pas verebilen bir adam için söylenen sözlere bak. allah kahretsin. pis akbabalar sizi.