• 1482
    90 dakika ve 90'a yakın süre aldığı 4 maçın 3'ünde katkı vermiş oyuncu. 2 gol 2 asist.

    pek tabi ki bu takımın 1. forveti hem kendisinden daha iyi hem de ligin en iyi forveti olan gomis'tir. bu su götürmez ama as forvetin olmadığı * iki maçta yedek forvetin böyle katkı vermesi takım için inanılmaz kıymetlidir. bu hem hocaya hem de rekabet içinde olduğu takım arkadaşına "ben buradayım" mesajıdır. rekabet her zaman kaliteyi artırır.

    oyuncunun kapasitesi belli. saha içinde elinden geleni yapmaya ve kapasitesini zorlamaya çalışıyor. bu iki kıstas benim için yeterli. 27 ocak 2018 galatasaray osmanlıspor maçını 2 asist 1 golle de kapatabilirdi. pozisyonlara girmesi, pozisyon hazırlaması ve takımla uyumu hiç fena değil.

    yalnız burada futbolcuları ölümüne yermeye çalışan, iyi oynadığı (dikkat: muhteşem oynadı, inanılmaz işler yaptı demiyorum) maçlar sonrası bile kin kusan o kadar rezil (ki bu size karşı kullanabileceğim en naif tabir) bir kitle var ki; düğünü cenazeye çevirirler. neymiş, gol vuruşundan bihabermiş, sadece 1 kafa topu almış, iki milyon euro alıyormuş... eee rakiplerin kılçıksız 4'er milyon euro verdiği 1. golcülerinin sezon başından beri istatistiği de bu? kaldı ki eren, hepsinden de daha az süre almış. ne yapacağız şimdi?

    konu eren değil, konu sözüm ona yazar olan bazılarının galatasaray oyuncularına yer-zaman-mekan farketmeksizin saldırması. bu kadar nefret edilecek, kin kusulacak insanlar değil bunlar. artık haksız yere oyunculara saldıranlara misliyle karşılık vermeyi misyon edindim. hayırlısı olsun.