• 15119
    her şey tamam ama bu arkadaş için" hepinizden daha galatasaraylı len mk" deniyor ya; işte o zaman çıldırıyorum.

    nasıl oluyor bu iş? nasıl benden daha fazla galatasaraylı olabiliyor bu arkadaş? yani nedir bunun limiti mesela? neye göre ölçüyoruz bunu?

    ben galatasaray ile yaptıp galatasaray ile kalkıyorum. bugün bana galatasaray antremanında 1 saat bulunma fırsatı verseler elim ayağım boşalır (36 yaşındayım, ona rağmen), ben formamı alıyorum, gsstore'dan ederinin 2-3 katı fiyatına (hiç de gocunmadan) ürün alıyorum, kombine alıyorum, bilet alıyorum, karda kışta stada gidiyorum, sesim kısılana kadar bağırıyorum, üstüne katır yüküyle para veriyorum, galatasaray'ın haklarını elimden geldiğince her ortamda savunuyorum, yeri geliyor sözlü münakaşa ediyorum, yeri geliyor yumruk yumruğa kavga ediyorum. her gün en azından 2-3 saat "bu kulüp nasıl kurtulur?", "hangi oyuncuyu alsak?", "şu oyuncu nerede oynasa daha verimli olur?" diye düşünüyorum.

    ve daha nicesi. tüm bunlara rağmen sadece altyapıdan yetişti diye, hagi gol attığında kale arkasında sevinen fotosu var diye, bu takımda zorla kaptanlık yaptırıldı diye, galatasaray formasına "o*ospu rengi" dedi diye (bunu savunan var, evet) nasıl benden, senden, bizden daha fazla galatasaraylı olabiliyor?

    kendisini çok sevmesem de rahmetli erbakan'ın bir lafı vardır. buraya tam oturuyor: "hadi ordan! hadi ordan!".