• 1200
  cenk tosun,higuan'den kötü mü? demiş olan ne içtiği belli olmayan beşiktaş başkanı.
  bu takımın başkanından tutun malzemecisine kadar kafa yapılarını çözmek mümkün değil.
  bu olayı tinerle filan anlatmak mümkün değil. evet,bu tip adamlarla aynı ülkede yaşıyorum ve kendime üzülüyorum.

  not: konu, iyi başkan olup olması değil. herif,cenk ile higuan karşılaştırması yapıyor. olayın eleştirilecek yeri bu olay yoksa iyi başkan kötü başkan başka baharın olayı.

  --- alıntı ---
  beşiktaş başkanı fikret orman, ara transfer dönemi öncesinde ismi başka kulüplerle anılan oyuncusu cenk tosun’la ilgili olarak açıklamalarda bulundu. özellikle bu sezon şampiyonlar ligi’nde ortaya koyduğu başarılı performansla yıldızını parlatan 26 yaşındaki oyuncuya övgüler yağdıran orman, başarılı futbolcuyu ilk etapta kadrolarında tutmak istediklerini söyledi.

  başkan, fanatik’e yaptığı açıklamada, “cenk’in tarzında golcü avrupa’da kaç tane var? saysan bir elin parmaklarını geçmez. onların fiyatlarına bakın... sadece bize gelince düşük! bu kısır döngüden kurtulup ligin kalitesini artırmalıyız. gonzalo higuain, 2 sene önce napoli’den juventus’a 90 milyon euro’ya transfer oldu mesela... cenk ondan geri ya da kötü bir santrfor mu? cenk, şu anda real madrid’te oynasaydı piyasa değeri ne olurdu... nüfusu istanbul kadar olmayan ülkelerin onlarca oyuncusu ne paralara oynuyor görüyoruz” yorumunda bulundu.

  ‘prensip olarak...’

  bu sezon iyi bir kadro oluşturduklarını kaydeden başkan, “prensip olarak ara transferde kadroyu koruma kararı aldık. ancak değerini bulan kim olursa olsun oturup düşünürüz. istediğimiz şartlar olursa satarız. yoksa yola devam ederiz. ben, bu kulübün bir kuruşunu bile hesaplayarak bu işleri yapıyorum. beşiktaş menfaatleri her şeyin üzerinde” sözlerini sarf etti.
  --- alıntı ---