• 2194
    futbolcudur, robot veya alet-edevat değildir.
    adam eğleniyor, instagram'dan, twitter'dan fotoğraf atıyor diye hedef göstermeye gerek yok. galatasaray'ın çıkarlarıyla da bağdaşmaz bu durum.
    insanların mutlu olması niye bu kadar rahatsız ediyor bizim toplumu anlamıyorum. öpüşme, gülüşme, dolaşma, eğlenme, dans etme, sevişme.. abi psikolojinizi tedavi ettirmeyi hiç düşündünüz mü? bizim mutsuz insanlarımız bile sosyal medyada her gün yüzlerce paylaşım yapıyor. futbolcu niye yapmasın? günde en fazla 2 idmanı var. fazladan da 3 saat çalışsa kamp döneminde bile 6-7 saat mesaisi var. ondan sonra insanlardan, toplumdan saklanacak mı? saçmalamayın allahaşkına.

    bu kadar rahatsızsanız paylaşımlarından takip etmezsiniz olur biter. asla alamayacağımız kalitedeki futbolcular dahi sosyal medyayı kullanıyor. sırf eleştirmek istiyorsunuz diye bahane etmeyin olmayacak şeyleri. gözünün üzerinde kaşın var diye kavga çıkarmaktan farksız bu yaklaşım. adamın çalışmadığını, iyi performans göstermediğini düşünüyor olabilirsin. haklı da olsan iddialarına referans aldığın nokta makul ve mantıklı görünmeli ki, kin kusuyor yazar demeyelim.

    adam takım arkadaşlarıyla sosyal medya üzerinden şakalaşmış, etkileşime girmiş. bundan doğal bir şey olamaz. anormal olan bunu garip karşılamak.