• 3925
  rezil bir hocadır. hatta abartıyorum stajını bizde yapıyordur. bursaspor çok zor deplasmanmış, ulan herifler 30.dakikadan sonra yürümeye başladılar nefesleri kalmadı.
  hem kazma hem kondisyonları yok.bir kere galatasaray takım kalitesi olarak bursaspor'dan 2 kumaş yukarıda. şimdi tudor'un yanlışlarını madde madde anlatıyorum.

  1-) fernando'yu çıkar o stoperlerin arasından. hem adamı ileriye it hemde orta-sahada kalabalık kalalım. çünkü, takım olarak seken topları alamıyoruz.
  gomis dışında sırtı dönük top alan yok.
  2-) belhanda'yı sen aldırdın anladık. adamı sıçsa da sahanın içine sıkıntı yok. ama bu adamı sol kanat bölgesine koy. içeri kırarak oynasın. hani bizde sneijder diye bir adam vardı. kralını yapardı ama sen yedin. çünkü belhanda hem 8 hem 10 numara olarak baskıda her topu kaybediyor ve ayrıca laubali bir adam. kanat mevkisinde daha rahat kalıcağını düşünüyorum. çok güvenme derbiler de tam fosu bence ortaya çıkar.
  3-) gomis ile takım hattını yaklaştır. gomis'i beslemen lazım yoksa seni köşede sıkıştırıp kötü şeyler yapacak. demin dediğim gibi fernando'yu orta-sahaya sok, takımı ileri çıkarsın.
  4-) serdar aziz tehlikeli bir adam. baskıda hata yapmaya müsait. denayer'i acil olarak hazırlaman lazım.
  5-) feghouli hazır, artık formayı ver. her ne kadar rodrigues delisi bir adam olmasam da, yedek olarak ilk olarak alternatif onu hazırla. yasin'i unut. o bir çeşmeboy.
  6-) turkiye ligi için açık konuşuyorum. galatasaray defans yapmayı bilmez. yıllarca yapamadı. biz,atak yaparız,önde bazarız öyle saldırırız . formanın bir ağırlığı var.

  (bkz: 24 eylül 2017 bursaspor galatasaray maçı )