• 3541
  şimdilik bende fazlasıyla kredi kazanmış teknik direktör. oyuncular iyi bu takıma bir şey katmıyor diyenler ellerini vicdanlarına koysun. ligin ilk maçı öncesi teknik direktör olarak fatih terim ya da lucescu gelseydi ve bu futbolu oynuyor olsaydık herkes "işte teknik direktör farkı" diyecekti.
  oynadığımız oyunun eksikleri var, rölantiye alma konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. bu da biraz takımın coşkusuyla alakalı, duracağımız noktayı bilmiyoruz. oyuncular sürekli daha fazlasını istiyor şu an.
  duran top problemimizin artık psikolojik de olduğunu düşünmeye başladım. bunu zaman içinde çözeceğimize inanıyorum.

  örneğin şenol güneş'in sürekli övülen bir özelliği de vasat bir futbolcuyu daha iyi göstermesidir. şu an linnes ve tolga geçen seneki seviyelerinin çok üstünde gözüküyor.

  oyuncu değişikliği eleştirilerine de katılmıyorum, en azından şimdilik. 2 maçı da erken kopardık ve değişiklikler sadece yedeklerin de takımın bir parçası olduğunu göstermeye yönelikti. kritik giden maçlarda bu konuyu daha iyi göreceğiz.

  son söyleyebileceğim şunu gördük ki tudor'un çok net bir futbol felsefesi var ve elindeki kadro buna uygun olmasa da tudor'un felsefesi net. bunu oynayamayan oyuncular olunca döküldük ama kendi kurduğu kadro sistemine çok uygun. bu futbol galatasaray'ın karakterine de çok uygun. bu takımın çok yeni bir takım olduğunu da unutmamak lazım. şanssız puan kayıpları yaşamadan biraz daha ilerlersek takım iyice oturacak.