• 11965
    son iki yıldır inanılmaz formsuz olan ancak tribünlerden adına küfürlü besteleri de hak etmeyen futbolcu. her insan gibi hataları olmuştur, ama çok yakın olmasına rağmen o sürekli eleştirdiğiniz arda'nın yancıları arasına katılmamıştır, formda olduğunda adam gibi topunu oynayıp şu takımla bir çok kupa kazanmıştır. sözleşmesini kendi kendine yenilememiştir yüksek rakamlarla, yönetim teklif yapmıştır, o da kabul etmiştir. fenerbahçe bizim verdiğimizin neredeyse 2 katını verirken o hasan şaş hocasının sözüne güvenip bize gelmiştir. 2012-2013 sezonunda şu attığı gole deli gibi sevinmeyeniniz yoktur herhalde, resmen sezon finali olmuştu: http://tr.beinsports.com/...ay/selcuk-inan-11469

    kısacası çok formsuzdur, hatta fernando-n'diaye ikilisi geldikten sonra kenarda oturmalıdır. ancak adına küfürlü besteler yapılacak kadar büyük bir günahı da yoktur.

    linç sonrası edit: alayınızın eleştirilerine katılıyorum zaten. benim dediğim, eski günlerin hatrına adamın anasına sövmeyin tribünde, daha açığı var mı?