• 2318
  bir tane türk transfer etmemiş, en delikanlı teknik direktörün yapmadığını yapıp sabri'yi yollamış, 34'lük hakan balta belini döndüremezken, burada kalsın deniyorken takımdan kesmiş ama buna rağmen yerli sevici diye bir saçmalık ile eleştirilebilen teknik direktör.

  çok acayip insanlarsınız. serdar sakat, hakan ağır, chedjou gidiciyken semih oynadı diye, bir tane takımın iç oyuncusu yokken selçuk oynadı diye, 11 gol atıp her maç eşşek gibi çalışan yasin oynadı diye adamı yerli sevici gibi gerçekten suyunun suyu olacak bahaneyle eleştiriyorsunuz.

  cidden her gün monitöre kafa atacak hale geliyorum şu saçmalıkları görünce. yaz başı adem'i, emre akbaba'yı alacak diye gömüyordunuz, şimdi başka bir şey çıktı. yarın bambaşka bir şey bulursunuz. neymiş; daha tatilden bile dönmeyen sneijder hazretleri varken belhanda'yı almış. sneijder 33 yaşında, kalsa bu sene 34 olacak. seneye de bi üç yıl daha imzalayacaksınız sanki. yeni takım kuruyorsun, oraya da 26-27 yaşında, 4 yıllığına bir adam alıyorsun ve 33 yaşındaki topçun gidebilir diye suyunun suyundan sayfalarca, günlerce yazı yazıyorsun.

  sonra bir de utanmadan vizyonsuz yönetim vs diyorsun.

  başarılı olur olmaz tartışmak başka. saçmalıklar üzerinden senaryo yazmak başka.

  bunların dışında kendisi ile ilgili şu an için olumlu görüşlere sahibim. çünkü adam zır deli. zır deli olmasa hakan'ı, sabri'yi karşısına almaz, wes'e allah muamelesi yapar, bir tane bile eldeki kadroyu zorlayabilecek isim istemez, keyfine bakardı. bunun yerine kadroyu silkeliyor. kamp sonrası daha çok kadro dışı olacaktır.

  umuyorum ki şeytanın bacağını kıracak ve bizi futbolcuya bağlı düzenden kurtarabilecektir.