• 64
  15 yıllık fm'ciyim böyle fm görmedim dedirten oyun. şöyle açıklamak gerekirse oyuna başladığımızda kadro güzel, gereksiz çöplerden kurtulup bir iki dokunuşla sezonu 28.haftada şampiyonluğumu ilan ederek bitirdim. yapılan transferler şu şekilde :

  http://gss.gs/Yps.jpg

  ama dananın kuyruğu burada koptu. sevgili özbek brothers 125k transfer bütçesi ve 45m euro maaş bütçesi hedefi açıklayınca ne yapacağımı şaşırdım. çünkü zaten hali hazırda 58m euro maaş ödeyecektim. ne yapacağım diye kara kara düşünürken bruma ile sözleşme görüşmelerine başladım ve bruma benden takımınızı basamak olarak kullacağım vaadi istedi. bi ayar oldum tabi. bide üstüne 5m euro maaş isteyip alamadığında takımı karıştırınca bende ipler koptu ve kimsenin gözünün yaşına bakmadım. arjantinin, kolombiyanın köylerinden gençleri yol,yemek,sigortaya kandırarak takımı olabildiğine gençleştirdim. tutarsa benimdir, tutmazsa zaten hiç benim olmamıştır. *

  http://gss.gs/4Ok.jpg
  http://gss.gs/jPq.jpg

  2. sezona süper kupayı küçük şikecilerden alarak başladık. mali durumu düzeltmek için şl'de yürümenin peşindeydim ama maşallah büyük şikeciler gibi kura çektik. barca dortmund feyenoord. yine de biz galatasarayız diyerek savaşacağız. bakalım 2.sezon nelere gebe olacak.