• 4
    bir kombine sahibi olarak anlam veremediğim konu. parayı önden veriyorsun, taş gibi takım, mis gibi hava var sen 2 ekim 2016 galatasaray antalyaspor maçına gelmiyorsun. hastalık gibi bazı zor şartları olanlar bir yana onlara lafım yok. ama bir tarafını evde devirip ya da gezip tozup gelmeyi tercih etmeyenler lütfen almayın abi o kombineyi. biliyorum sırf derbileri ve avrupa maçlarını kaçırmamak için alıyorsunuz. ondan sonra da ortamlarda ya geçen işte drogba topukla attı canlı canlı izledik diye hava basıyorsunuz. yapmayın hocam bunu. bir sürü adam var senin yerinde olmak isteyen. o kombinenin hakkını vermeyeceksen alma. hadi aldın ulan bari devret şunu da başkaları gelsin senin yerine. eşe dosta ver. öğrenciye ver, parası yetmeyene ver. bulursun yani. twitter'da o kadar taraftar hesapları bu iş için aracılık ediyor. onlardan yardım al. yok sen istiyorsanki ben büyük maçlardan önce bilet alma derdi yaşamayayım. alıyım en baştan bileti, nasıl olsa para bok, diğer maçlara zaten gitmem, napıcam anadolu takımları izleyip diyorsun.

    eyvallah kimse kimseye karışamaz. kendi özgür iradesi alır bileti isterse tüm sezon bir maça bile gelmez. hesap vermek zorunda mı? kesinlikle değil. ama senin gibi adamlardan tiksniyorum. bunu da bil. benim gibi düşünen en azından bir kişi daha var. onu da bu başlığı açan arkadaştan biliyorum. içimde dert olmuştu caki101 yazar arkadaşa buradan teşekkür ediyorum.

    tabi bu boşlukların bir de karaborsa nedeniyle oluşma ihtimali de var. çıkardılar bir passolig. yok kim küfrederse, küfrederken ağzındaki dolguyu bile tespit edeceğiz dediler. mecbur da kaldığımız için peki dedik aldık. millet küfür etti geçen sezon ben etmediğim halde benim olduğum alanda o maça gelen herkese tribüne giriş cezası verdiler. konya'da zeka seviyesi yerlerde bazı taraftar görünümlü galatasaray düşmanları olay çıkardı cezasını biz burada istanbul'da çektik. hadi bunların hepsi tamam. ulan bu passolig karaborsaya da engel değilse ne işe yarar. bir allahın kulu anlatsın bilelim. ona peşkeş buna peşkeş karaborsaya da mı peşkeş?

    büyük bir derdiniz tasanız yoksa gelin arkadaş maça. hak ediyor bu takım. 2 ekim 2016 galatasaray antalyaspor maçında nedensiz yere gelmeyenler çok şey kaçırdı. önümüzdeki ilk iç saha maçı trabzonspor. artık ona da gelmezseniz lütfen bir daha hiç gelmeyin kombineyi de gelecek sezon yenilemeyin.