• 4824
  --- alıntı ---
  facebookta okudugum bir yorum

  fazlıı bakkaloğlu #alintidir feto 2002 2008 döneminde en güçlü dönemlerini yaşarken galatasaray'imiz neden sürünüyordu bu 1.sorum.

  galatasaray'imiz o kadar ele geçirilmiş ise neden 17 yıldır feneri evinde yenemiyor bu 2.sorum.

  eski fenerbahce yöneticilerinden nihat özdemir, bizim cemaatci 1.5m taraftarımız var, derken neredeydiniz 3.sorum.

  fenerbahce yöneticileri fetocularla neden halısaha maçı yaptı 4.sorum.

  aziz yıldırım neden enes kanter'in milli takima alinmasini istedi ve spor salonunun adini enes kanter yapmak istedi 5.sorum.

  biz şampiyon olduğumuz halde, süper final diye birşey nerden cıktı. 6.sorum.

  ülkenin koyu fenerbahçeli cumhurbaşkanları, başbakanları, bakanları bu adamın önünde diz çöküp onu dinlerken,avrupa şampiyonu,dünya üçüncüsü 20/25 yaşındaki çocuklar kanmış çokmu.7.sorum

  bu feto, ilk toplantılarını vehbi koç'un evinde yaparken,acaba çocukları,torunları etkilenmişmidir. 8.sorum

  cemaat denen çetenin en büyük destekçisi olan ülker'in , şartsız koşulsuz para yağdırması,sizinde alnınıza ülker yazmanız ne anlama gelir.
  9.sorum

  dönemin tüm fetö savcı ve askerlerini kulüplerine üye yaptılar. aziz yıldırım'ı aklayan hakim şu anda nerede?
  10.sorum

  şike hükümlüsü odyakmaz'ın avukatı fetö örgütüne üye değil midir? aziz yıldırım'ı aklayan hakim şu anda hangi hapishanededir?
  11.sorum

  savunmalarınızda 1 kez konuşmaların size ait olmadığını iddia ettiniz mi? siz ne yaptıysanız fenerbahçe için yapmadınız mı?
  12.sorum

  zamanında fetö aleyhinde konuşan birkaç kişiyi üyelikten atan kulüp fenerbahçe değil midir?
  13.sorum

  ülkemin insanının, en çok uzlaşmaya,saygı ya, bir olmaya çaba sarf ettiği,zorunlu olduğu bu günlerde bile, her zamanki gibi başarısızlıklarını kapatmak için ,bölücü bir asker kaçağı meczup adamın arkasından gitmek bu ülkeye en büyük ihanettir.

  soruların cevapları aklı selim fenerbahçe'li arkadaşlarımın vicdanlarında mevcuttur.

  galatasaray'ın köklerinde atatürk vardır. bilim ve irfan vardır. çanakkale'de şehit düşmüş aslanlar vardır. onur, gurur, şeref ve haysiyet vardır!

  şike tapelerinde yaptığı konuşmaların bir tanesini bile inkar edemeyenler galatasaray'ı bu kirli kumpasın içine çekmeye çalışıyorlar ancak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başaramayacaklar. #alintidir

  --- alıntı ---