• 530
  gerizekalı insanlar tarafından kullanılan söz. açılımı açık açık ne kadar fenerli varsa anasını sikeyim demektir. siz utanmıyorsanız, ben de utanmam.

  evet, sözlükteki bazı saçma sapan insanlar da istisnası yok, ne kadar haklı söz, ne kadarda güzel söz, oh biraz da şurama burama nkfvas kafasında. cehaletinizden girip dar görüşlü oluşunuzdan çıkardım da, yarın sınavım var. (u: ayrıca benim başlık altımı seven gereksiz tip ve türevlerine de söylüyorum, he bir ben biliyorum)

  dayım fenerbahçeli. dayımı 21 yıldır görmediğim ay yoktur neredeyse. lise boyu sağolsun kuzenimle aynı okuldaydık, uzun süre beni bırakmıştı. ergen dönemlerimizde oğluna almayıp bana almış olduğu cd çaları bile hatırlarım. ha biz ortak kullanıyorduk o ayrı. kral adamdır. bugün istanbuldan arasam dayı gelir misin diye, 5 saate gelir alır. ek olarak annesi de anneannem olur. bu lafı eden akılsızlara göre anneannem "sikilecek" birisi. hedefte. akılsızsınız işte.

  kuzenlerim fenerbahçeli. ikisi de. kardeş gibi büyüdük, 21 yıldır onları da görmediğim ay yoktur neredeyse. yazın 3 ay bizimleler, kardeş gibiyiz. anneleri yengem olur. yengem de bugün ne istersem yapar, çocuklarından ayırmaz beni. böyle de bağlıyız birbirimize. size göre yengem de, fenerbahçeli olduğu için yengemin annesi de hedefte. "sikilecek" insanlar. akılsızsınız oğlum, çok akılsızsınız.

  annem ve halam fenerbahçeli. aslında fenerbahçeliydi diyelim. eskiden, 5-6 sene önce falan en azından sorunca fenerbahçeliyim derlerdi. ama hiç umurlarında olmazdı fenerbahçe. benden dolayı galatasaray kazansın isterdi ikisi de. bu arada annem garip şekilde 5 maçın sonucunu söylerse skor olarak, 2 tane tuttururdu. az kazandırmadı. sizin gibi akılsızlara göre annem ve halamın annesi de hedefte. halamın annesi, babaannem öldü. nekrofili akılsızlar da var demek ki. saygısızlık, dar görüşlülük diz boyu işte. ek olarak, akılsızsınız.

  fenerbahçeli arkadaşlarım, hocalarım, tanıdıklarım var. iyi insanlar. öcü falan değiller. sarı lacivert formayı sırtına geçirince bruno alves, lugano, aziz yıldırım, mahmut uslu olmuyorlar. lisedeki kimya hocam, sıra arkadaşım falan olarak kalıyorlar. ama dar görüşlüsünüz işte.

  edilen lafın nereye gittiğini düşüneceksiniz. ama efendim biz kimsenin annesini becermeyi düşünmedik ki derseniz bu laf ağızdan çıktıktan sonra, büyük ihtimalle 10 insanın 5-6 tanesinden güzel bir dayak yersiniz. geri kalanlar da sizi ne söylediğini bilmeyen, cahil insanlar olarak tanımlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın