• 2153
    tanju samsun'dan bize transfer olduğundan beri sıkı bir galatasaraylıyım. neredeyse 30 senedir takımımı ve bütün branşları takip etmeye çalışıyorum. ergin hoca, tüm branşlarda şu gözlerin gördüğü en iyi yönetici. bakın antrenör falan demiyorum, daha geniş bir kapsam, yönetici diyorum.

    çünkü ergin hoca sadece oyuncularını değil, teknik ekibini de, üst yönetimini de, taraftarını da yönlendiren bir adam. hedeflerini resmen beynimize işliyor. 23 sene şampiyon olamamış takıma "lig şampiyonluğu" diyor, bunu öyle yüksek sesle ve inanarak söylüyor ki kendimizi o hengamenin içinde buluveriyoruz. bu sene avrupa kupası dedi, oyuncularını da, yönetimi de, taraftarı da kendisine inandırdı. ve inşallah avrupa şampiyonu da olacağız.

    dünkü maçta bile o "21 sayı fark" numarası nasıl tuttu fark ettiniz mi? belki 7-8 sayıyla bitse sevineceğimiz maçı 14 sayıyla kazandık ve 21 sayı fark olmadığı için üzülüyoruz. oysa ki 14 sayı bu seviyede bir eşleşme için mükemmel bir fark. bu durum, bizim beynimize böyle kodlandığı gibi oyunculara da öyle kodlanıyor ki bu başarı geldi.

    inşallah bu başarıların devamı da gelecek, ergin hoca ile çok uzun yıllar başarılı olacağız. umarım ki "türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz" sözü bu sefer boşa çıkar.