• 2254
    yine bir galatasaray sözlük klasiği, yine korkunç hakaretler, espri kasmalar.. bir de üstüne şöyle laflar: ''aslında hiçbir zaman başarılı değildi, hayatı fail'larla dolu lan bu adamın, ölmeli lan bence çok acele'' bravo evet muhteşem bir farkındalık yaşattınız. (bu arada evet, doğrudur o kadar da göklere çıkarılacak bir kariyeri yoktur.)

    gaziantep maçı sonrası basın toplantısında üzüntüden gözleri doldu bu yaşlı bunak dedenin. 3 ayda büyük zorluklar yaşadı. güncel futbolun çok gerisinde kaldığı ortaya çıktı. büyük hatalar yaptı. kötü kararlar verdi ama kendisine verilen sözler de tutulamadı.

    bir hocayı ölçmek için en az 1 sene takımın başında durması gerektiğini düşünürüm (aslında bu 3 falan olmalı ama türkiye'de yaşıyoruz) ama mustafa hoca'dan çok çabuk vazgeçtim.

    sözlüğün genel kalitesiyle çelişecek bir şeyler yazmak istedim. gaziantep maçı sonrası basın toplantısında gözleri dolan bu adam kariyerinin son sayfasında duygusal düşünüp güzel bir sonla bitirmek istedi ama maalesef koca bir hüsran oldu. ben ekranda aynı benim gibi boğazı düğüm olmuş ve galatasaray'ın bu haline üzülen bir adam gördüm. göz yaşlarına da kariyerini galatasaray uğruna lekeleme laflarına da inandım.