• 14
    (bkz: #1874987)

    genelde bu tarz polemiklere katılmak istemem ama buranın çoğunluğu temsil etmediğini düşünmekle yanlış bir fikre kapılan yazardır. evet, siyasi ve sosyokültürel anlamda durum öyle olabilir ama taraftarlık bambaşka bir dünya. bir taraftar her yemekte çatal bıçak kullanırken diğeri yer sofrasında ekmek bandırarak yemek yer ve daha sonra ikisi beraber gidip stat koltuklarını kırıp sahaya atabilir. burada bir ayrım yapılması gerekiyor.

    fatih terim konusunda mesela, burayı geçtim, twitter'da bile yapılan anketlerde fatih terim'e olumsuz bakanların oranı %70'leri geçmiş. twitter denen yerde de galatasaray'ın 6 milyon takipçisi var. şimdi diyecekse twitter da çoğunluğu temsil etmiyor 6 milyon takipçi ile, o halde neresi ediyor?

    ben şahsen stalker bir insanım.* nerede bir fatih terim paylaşımı yapılsa; yorumlar imparator, satıcı gibi ithamlarla dolu oluyor ve bunları yazan adamların diğer paylaşımlarına baktığımda koyu iktidar yanlısından apolitiğine bir sürü farklı insan görüyorum.

    hayır zaten büyük bir çoğunluk fatih terim'e siyasi bağlantılarından dolayı kızgın değil ki? vardır böyleleri de ama çoğumuz 2013'teki ayrılığından onu sorumlu tuttuğumuz için kızgınız. entry'sinde "şimdi beni yerden yere vuracaksınız" demiş ama benim kesinlikle böyle bir niyetim yok. umarım da bir linç girişimi olmaz. ama biraz gözlerini açıp gerçekleri görmeli. fatih terim artık galatasaray taraftarının çoğunluğu tarafından olumsuz gözle bakılan bir isim.