• 187
  2.yarısının fikstür avantajının bizde olduğu sezondur.

  fenerbahçe'nin; bursa, akhisar, konya, başakşehir ve trabzon deplasmanları var. eskişehir deplasmanından da umudum var benim. ayrıca tt arena'ya gelecekler.

  beşiktaş'ın fikstürü biraz daha zor. onlarda trabzon, başakşehir, f.bahçe, sivas ve akhisar deplasmanlarına çıkacaklar. ayrıca tıpkı fener gibi onları da tt arena'da ağırlayacağız.

  bize gelince. kritik olarak gördüğüm gençlerbirliği, antalya ve bir miktar eskişehir deplasmanlarımız var. akhisar maçı 33. hafta oynanacak. herhangi bir iddia ile girersek manisa'yı ali sami yen'e çevireceğimizden orasını ayrı tutuyorum.

  hayallerde yaşıyor . . . dediğinizi duyar gibiyim.

  ama 2.yarının ilk 5 haftası çok kritik. ilk 5 maçtan 15 puan çıkarabilirsek bir şeyler olabilir. ki bu 5 maçın 3'ü içerde sivas, konya ve trabzon maçları. deplasmandakilerde ankara'da osmanlı ve okeye dönen mersin. bu süreçte fenerbahçe; eskişehir, antalya ve bursa deplasmanlarına çıkarken içerde ligin eli ayağı düzgün takımları rize ve kasımpaşa'yı ağırlayacak. beşiktaş ise yine bu 5 haftada trabzon ve başakşehir deplasmanlarına çıkarken kendi sahasında ise mersin, g.antep ve g.birliği'ni ağırlayacak. zaten beşiktaş için zorlu dönemeç bu 5 haftanın ardından başlayacak.

  şimdi bu ilk 5 hafta da biz 15 puan toplarken, fener 3-4, beşiktaş ise 2-3 puan kaybı ile başlarsa gerçekten bir şeyler olabilir. zira bu 5 haftanın ardından ligin 23.haftası ülker stadında fb-bjk maçı var. biz ise o hafta g.antep'e konuk olacağız.

  şöyle biraz silkelensek, lan acaba desek bir bakmışız 23.hafta sonunda fark 5'e, 6'ya inmiş.

  oğlum ben ligin 17.haftasında lige havlu atmayı galatasaray'a konduramıyorum lan. lig bitti transfere gerek yok diyor beynim. ama kalbim galatasaray'ın olduğu yerde ümit* vardır diyor.

  ben hesaplarımı yaptım abi. 23.hafta bittiğinde bu entry'imi sözlükteki müneccim yazarlar başlığında gururla bakınızlandıracağım inşallah. *