• 23
  her konu altında 10. yaş doğum gününde pastası çikolatalı değil diye anasına babasına gider yapan çocuk gibi taklit yapıp laf soktuğunu sanmak nasıl bir ruh hali acaba. incelenmeli.

  konuya gelecek olursak omar niasse etkisi yapan bir futbolcu fazlası değil, panik anlarında sağa sola bakıp ah vah çekmek adetimiz olduğundan 30 yaşına gelmiş en büyük transferini wigan atletic'e yapmış bir adama ağlayıp cümle aralarına umut bulut ve sabri sarıoğlu sıkıştırıp ağıt yakılan bu futbolcu galatasaray kalitesinin ve o meşhur vizyonunun 2 gömlek aşağısıdır,
  seviyeyi buralara getirdiysek bursaspor'un forvetlerine bakalım orası daha potansiyel vaad ediyor, bundan 5 sene önce al getir ama hem yabancı futbolcu çöplüğü olduk de hemde kariyeri dibe doğru giden futbolculara ağıt yak çok enteresan gerçekten.
  umut'dan kötü futbolcumu ana fikri ile savunulması saçmalık seviyesinin değişik bir boyutu, ölümü gördük sıtmaya razı olmak zihniyeti umut bulut'dan daha çok zarar veriyor bu takıma, bu seviye bu şekilde kaleci zapata'lara ve takımın en kaliteli yabancısının culio olmasına doğru gider.
  umut'dan iyidir ama drogba'nın sağ tırnağı, baros'un uyluk kemiği elmander'in alnından akan kan damlası bile değildir.
  umut bulut ve sabri sarıoğlu bir an önce futbolu bırakmalı yada patagonya'ya transfer olmalı hem kendi futbol kaliteleri için uygun bir ortam bulacaklar hemde cümle içerisine adları sıkıştırılarak yapılan alakasız eleştirilerden biz kurtulmuş olacağız.