• 4372
  kendisini harcamaya çok meraklıyız.

  hoş gerçi galatasaray taraftarı olarak son dönemlerde genellikle tüketme, harcama konusunda uzmanlaştık.

  hakan kadir balta' ya görüldüğü üzere şu an herkes methiyeler düzüyor. neden? performansı özlenen bir stoper performansıdır çünkü.

  ancak geçmişe biraz dönülüp bakıldığı zaman hakan kadir balta dediğimiz adam her eleştirinin öznesi, her sezon başı ilk gönderilecekler listesinde ve bu adam nasıl sol bek böyle falan gibi laflarla eleştirildi. ama kendisi işini ciddiye alıp asla pes etmedi.

  ulan adamın sigara içen fotosu yüzünden 2-3 yıl gömdük burda hepimiz.

  ha şimdi niye bunları söylüyorum.

  hakan kadir balta dediğimiz adam ki adam gibi adamdır, performans olarak düştü kalktı, iyi oldu kötü oldu ama bir dönem bocaladı ciddi bir şekilde tıpkı semih kaya'nın bu senelerde yaptığı gibi.

  sonra ne oldu? şu an hakan kadir balta ilk 11 ' i kuran yazarlar tarafından ilk yazılan adamlardan birisi oldu.

  yani demem o ki performans düşer yükselir olur öyle şeyler, bu tarz karakteriyle duruşuyla galatasaray'a yakışan adamları bari harcamayalım.

  bakın bizim çocuğumuz falan diye birşey söylemiyorum, çünkü bizim çocuklar genellikle bize zarar veriyorlar uzun vadede, ama semih'e biraz tölerans gösterin bari. performansı yükselecektir. rekabetsizlik sayesinde gelişimi durdu evet, ancak stoper dediğiniz mevki 35 yaşına kadar gelişmeye müsait yaşı olmayan bir mevki. kendisi eminim pes etmeyecek, çalışacak, performansını yükseltecek ve formaya yeniden kavuşacaktır.

  özetle; tölerans gösterilmesi gerektiğinde gösterelim. servet çetin'i defansın göbeğinde izledi bu gözler.