• 218
  kadro mühendisliğine şaşırıyorum. adam akıllı bir santraforları ya da kanatta oynayabilecek oyuncuları yok, hala orta saha kasıyorlar. (bkz: felipe melo)

  orta sahanın orta sahasında oynayabilecek yedi tane adamları var: kondogbia, medel, guarin, hernanes, kovacic, brozovic, taider.

  taider'i salla, büyük ihtimal kiraya verirler zaten. hernanes de biraz daha ofansif diyelim. ama arkadaş geriye kalan beş adamın beşi de safi orta saha. melo'yu ne yapacaksın? kovacic ve kondogbia zaten mükemmel oyuncular, hatta görüyor ve artırıyorum, dünyanın en iyi orta saha göbeğini oluşturabilecek kalibredeler. hala daha niye orta saha almaya çalışırsın? şu an kadroya alınmayan shaqiri kesin gidecek. schelotto da aynı şekilde kadroya alınmıyor, o da gidici. kadronda kanatta oynayabilecek tek bir oyuncu bile kalmıyor. ama varsa yoksa orta saha... bu açıdan bize benzetiyorum ama bizde bile kanatta oynayacak yasin, podolski, sinan, iyi kötü olcan ve emre çolak ve en nihayetinde -muhtemelen- volkan şen var. forvet durumları da sıkıntılı. icardi var, iyi hoş çocuk ama juve mandzukiç*, roma dzeko, milan bacca-luiz adriano, napoli higuain'le oynarken -klose kadayıf olduğu için lazio'yu saymayalım- icardi yeterli midir? yedeği de palacio denen kıl kuyruk. jovetiç alındı ama o da trequartista oynayacak gibi.

  zamanında aykut kocaman'la maytap geçilen durumun bir benzerini görebiliriz bu sene inter'de: http://galeri7.uludagsozluk.com/...liberolar_450311.jpg

  artık medel-melo-kovacic-kondogbia-guarin'le orta saha kurar sinyor mancini. bu arada dedikodu gibi olmasın, kulübün sahibi erick thohir hazırlık maçlarındaki durumdan hiç hoşnut değilmiş. bütün maçları kaybedince normal tabi... bayern'e 1-0, milan'a 1-0, real'e 3-0, bize de 1-0 kaybettiler. kulübün sahibi en çok da takımın gol atamayışına ayar olmuş. e atamaz tabi emenike. böyle kadro mu kurulur? mancini'nin suyunun ısındığı da söylentiler arasında.

  reha erus italya'dan bildirdi.