• 3334
  böyle abim olsun isterdim. abi gibi abi olurdu.
  ne istersem yapardı, verirdi, alırdı. abi gelirken dondurma al diye arardım, gider magnum alırdı. normalde meybuz'a tamamımdır mesela çocukken.
  sessiz sakin köşede oturur, işe gider gelirdi.
  muhtemelen futbolcu olmasa bankacı falan olurdu. sakin adam çünkü. oturup iş yapacak. araba tamircisi de olur arabanın altından hiç çıkmaz, sessizce çalışırdı.
  istediğim kadar akıllı uslu olayım, akrabalara hep beni kötü tanıtırdı anam babam. "hakan iyi de küçüğü biraz şey" derlerdi.
  şimdi bakıyorum, garibim, karısı nereye derse oraya gidiyor. adamın normalde murat boz'la falan işi olmaz ama karısı sosyete meraklısı diye peşinden gidiyor işte. garip çünkü.

  http://media09.ligtv.com.tr/..._tweetleri/murat.jpg

  baksanıza, hakan'ın eşi, sanki murat boz'un eşiymiş de hakan yanlarına sıvışmış gibi. niye? çünkü hakan temiz adam, güzel adam. sevmiyor laubaliliği.

  mesela geçen tatildeydi yine. karısı "hakan gidiyoruz" demiş, gitmişler. kadın tam "sosyal" çünkü. hakan'la evlenmese muhtemelen instagram'da 100 takipçisi olurdu, şimdi binlerce.
  gökhan töre'yle falan beraberler. 5 tane adam, hakan ve eşi. hakan normalde o elemanlarla arkadaşlık yapmaz ama eşinin instagram'a foto atması lazım. o yüzden beraberler.
  hakan bekar olsa, tatile gitmez. annesinin elini öpmeye gider, amcaya dayıya ziyarete gider, baklava yer, kahve içer. gelen baklavaya yok diyemez, yiyemez de utanır ama ayıp olmasın diye ısıra ısıra yer.

  adamın bugüne kadar 1 tane bile yanlışını görmedik. bir ara sigara tüttürüyodu. kesin o da şöyle olmuştur. biri hakan'a sigara içemezsin demiştir. karısı "hakan'cım içer" demiştir, iddialaşmıştır ve öyle içmiştir.
  yoksa hakan sigara içmez. sevmez yani.
  hakan eşini çok seviyor belli ki, o bizim yengemiz. hakan'ın sevdiğini sevmemek olmaz.

  hakan'ın anasını babasını hiç görmedik mesela. bir tane kendi isteğiyle röportajı yok, sezon öncesi görüntüleri yok, kaslı vücudunu hiç görmüyoruz.
  kimseye küfretmiyor, kavga etmiyor. saçlarını bile yapmıyor la. aslında adam bildiğin yakışıklı.
  normalde burak, selçuk şımarık tipler. arkadaş olmazdı onlarla ama n'apsın, eli mahkum. kendisi yerli ve sessiz. sessiz diye o ekipte yancılık yapıyor.

  neden? çünkü hakan adam gibi adam. tertemiz adam.

  7 sene olacak bu sene. ve 7 senedir "her zaman" elinden gelenin fazlasını verdi.

  iyi ki varsın hakan balta. eminim bu yazımı da görmeyecek, gs sözlük'ten haberi bile yoktur.
  belki karısı söylemiştir. gerçi karısı hakan'a wi-fi şifresini bile vermiyordur ya, neyse. zaten verse de hakan'ın işi olmaz. muhtemelen o kitap okuyordur şimdi.

  güzel adam vesselam. adam adam.