• 1340
  tarık çamdal'ın 2014/2015 sezonundaki rezil performansından çok şikayet eden biri olarak, kampta üstüne düşülmesinin doğru olduğunu düşünüyorum.

  bir kere sağ bek almayacağız demediler. tarık var ilk önce onu deneyeceğiz diyorlar. ikinci kampta memnun kalinmaz ise sağ bek alınacak.

  neden denemesinler 5 milyona yakın bonservis verdikleri adamı ? eskisehir'de övülüyordu, geldi sağlam bir paraya, demek ki az bile olsa umut var.

  tarık iyi performans gösterirse sağ bek'e verecekleri parayla belki forvet alacaklar. fizik olarak gelişme gördüm tarikta, oyun olarak bilmiyorum. bakılacak.

  belki bir caner erkin performansı gösterecek, belki geliştirecek kendini. bakın bunları umarak yeni sezona girmeyecekler, ikinci kampta izleyip görecekler. olmazsa sağ bek bakılacak.

  neden bu kadar para verdiğimiz adamı denemeyelim ? bruma yeterince şans buldu, belki bu sene daha da şans bulacaktı ama fena olmayan bir teklif geldi. tarıkta ikinci kampta bulacak.

  keşke iyi bir performans ortaya koysa. elimizde adam varken yeni bir adam almak durumunda kalmasak. başarılı olmasını istemez miyiz ? bazılarınız istemez. yerli düşmanı pasaportçular istemez.

  sözün özeti ; ben demiyorum ki tarık süper oynayacak, geçen sene neler dedim ona ! belki yine diyeceğim. ama kampta denensin yazık o kadar para verdik diyorum. belki yeni bir futbolcu kazanacağız. görün bakın onlar da olmadığını gördüklerinde yeni bir sağ bek alacaklar.

  o yüzden cüneyt tanman bu konuda doğru söylüyor.