• 514
  değerli yazar dostum,

  hamza hamzaoğlu hakkında çapsız ifadesi aşağılama ve hakaret niteliğindedir. sadece tdk dan değil ekşi sözlüğe girin veya benzer sözlüklere girin çapsız ifadesinin sosyal medyadaki anlamlarını, sözlük jargonlarındaki karşılığını göreceksiniz.

  hamza hoca elindeki kadrosundan maksimum verim aldı, hollandalıdan, muslera'ya, yasin'den sabri'ye, balta'dan hamit altıntop'a. gerçek bir golcüsü olmadan takımının gol ortalaması da puan ortaması da mancini ve prandelli hocalardan çok daha iyi, fatih hocanın puan ortalamasından da aynı şekilde daha iyi idi.

  suw burada açıklamış bakın hollandalı ve muslere hoca için ne diyor; (bkz: #1733225)

  galatasaray dünya çapında büyük bir hoca yetiştirmek zorunda. egosu olmayan, çalışkan, genç ve cv'sine 6 ayda 6 parçaya bölünmüş takım ile 2 kupa yazan hocaya çapsız ifadesi hakaret olmanın yanında bindiğimiz dalı kesmektir.

  bakın kendisi dün ne demiş; "4 ya da 5 transfer yapmamız gerekiyor. transfer yapmış olmak için yapmayacağız. mevcut kadromuzu biraz daha güçlendirmeye çalışacağız. sadece umut ve burak ile bir sezonu geçiremeyiz mümkün değil. 3 kulvarda hedefe gitmek için biraz daha kadro derinliği lazım"

  kendisi takımımızın kuruluş amacının ne olduğunu da biliyor ve ana hedefini de daha önce bir çok kez açıkladı.

  kabul ederseniz sizinle yemeğine iddiaya da varım şl grubunda kim olursa olsun 6 maçta takımı 10 puandan aşağı almayacaktır. şl gruplarından aydın ve amrabat ile çıktığımız günleri hatırlayın.

  şampiyon takım 15 transfer yapamaz. 5 nokta atışı ile ve gençlerle hamza hoca önümüzdeki yıl daha da başarılı olacaktır ve olmalıdır.

  ayrıca 15 transfer yapıp florya'yı bir entitütü hale getirmediğiniz sürece yatırımımızın yarısı çöp olacaktır.

  saygılar,