• 1464
    her galatasaray yönetiminde olması gereken profesyonel değil, kalbindeki galatasaray sevgisiyle doğal ve samimi davranan süper yönetici.

    o olduğu zaman florya'da işler çok iyi gidiyor. futbolcular onu çok seviyor. aysal ve profesyonelleri burunlarından kıl aldirmayip " yürütme işlerinin " hakkını verirken , albayrak ise ali dürüst ile beraber futbolcularla fazlaca vakit geçiriyor, futbolcular bir abi, bir baba sevgisiyle daha huzurlu oluyorlar. bu futbolcuların milyon dolarlar aldığına bakmayın, ingiltere'deki gibi profesyonel davranıp çıkıp top oynamıyorlar. türkiye'de işler daha duygusal. bir yönetici abilerinin onlarla ilgilenmesi hoşlarına gidiyor. ve de sonuç ortada. ustleriyle abi kardeş ilişkisi yaşayan, florya'da sıcak bir ortam yaşayan futbolcuların ligdeki başarısını görüyoruz. ve hamza hoca gibi babacan bir hocaya sahip olmamızın da büyük payı var bu iste.

    kendisi yönetimde olduğu zaman hep şampiyon olduk diye hatırlıyorum. olamasak bile iyi gitmisizdir kesin. adam belki profesyonel değil ama çekirdekten yetişme florya uzmanı.

    sadece bazı açıklamarina dikkat etse daha iyi olur. imzalar atılmadan sponsorluk görüşmelerinden bahsetmemeli ve istanbul borsasına bağlı bir şirket olduğumuzu unutmamalıdır.

    sonuç olarak ; helal olsun abdurrahim abi, adamsın !