• 17346
  “en baştan futbolcu olmaya niyetim yoktu, dayımın itmesiyle bu yola girdim ve f.bahçe alt yapısında 1999'dan 2003'e kadar 3 yıl kaldım. hedefler otomatik büyüyor. f.bahçe'de mustafa denizli döneminde yükseldim. paf'taydım ve a takımla maçımız vardı. o maçta 3 gol attım. 2 yıl a takım'da kaldım forma şansı bulamadım.

  akhisar belediyespor'a geçtikten sonra hamza hocanın beni ön liberoda değerlendirip serbestlik tanıması yükselişimi başlattı. dünya kupası'na gidememek ülkeyi ve bizleri çok üzdü. ancak fatih hocayla değişiklikler olacaktır. yeni oyuncular var, 30-40 oyuncu havuzu var. fatih hocanın kariyeri müthiş. onun allah vergisi duruşu yetiyor. zaten eşime de anlattım. fatih hocamın konuşması, tavırları insanı ekstra motive ediyor. onunla 2016 avrupa şampiyonası'na gideceğimize yürekten inanıyorum.

  bir dönem adım büyük takımlarla anıldı. g.saray için yazılar yazıldı ama bana gelen bir teklif yoktu. şimdi tabi benim yaşım 30 oldu. bu fırsatı genç yaşta yakaladım ne var ki o sıçramayı yapamadım. yine de bu yaşta bu sezon benzer bir sıçrama yakalamam beni umutlandırıyor ve temennim, eğer meslek hayatımda bir değişiklik olursa inşallah büyük bir takım ile olur.”

  idolüm emre belözoğlu ve zidane. emre'nin top tekniği ve oyun zekâsı müthiş. emre gibi düşünmek ve saha içinde takımı yönlendirmek önemli bir olay. 3-4 yaş var aramızda. genç yaşta oynadığı dönemde de çok beğenirdim. benim tarzıma yakın. zidane ise zaten müthişti. topla oynamayı seven bir mantığı vardı. yusuf şimşek'in f.bahçe idmanında 5'e 5'te ayağından top alamazlardı. rapaiç, batalla da çok iyi.”

  “f.bahçe favori görünüyor. g.saray için sezon başında herkes ‘açık ara alır' dedi, iyi de oynuyorlardı. sadece 1-2 maç şanssız dönem geçirdiler. g.saray'ın gol atamama sorunu vardı. lig uzun. bu sorunları fener'de görebiliriz. f.bahçe şimdi önde ama belli de olmaz.”

  bilal kısa