resim
Aziz Yıldırım
Görev:Başkan
Takım:-
Yaş:71
Uyruk:Türkiye
 • 2438
  taraftarlarına etmediği laf kalmamasına rağmen vazgeçilememesinin tek nedeni galatasaray'dır.

  bakmayın siz fenerbahçe taraftarının şikeyi, teşviği, hakem odalarını basmaları, tff'nin kendilerine taraf olduğunu reddetmelerine. hepsi de bal gibi biliyorlar bunların paşa paşa doğru olduğunu.

  en basitinden misal;

  siz hiç fenerbahçeli arkadaşlarınızla geçmişte maç izlerken rast gelmediniz mi: ''aman nolacak aziz başkan almıştır maçı kazanırız her türlü.'' laflarına. iş şimdi gerçeğe binince mi yok böyle bir şey oldu? hepiniz biliyorsunuz bu adamın kontolünü kaybettiğinde bu yollara rahatlıkla başvuracak birisi olduğunu.

  gelelim galatasaray kısmına.

  hepsinin kafasında akıllarınca 96-2000 döneminin sona ermesinde aziz yıldırım'ın galatasaray'ı durdurduğu ve galatasaray'la bir tek onun başa çıkabileceği hissiyatı var. hiçbiri de gururundan bunu dile getiremiyor. bu yüzden isteyerek ya da istemeyerek aziz yıldırım'ın peşinden koşmaya devam ediyorlar. istifa ettiği an fenerbahçe'nin dibi göreceğini ve galatasaray'ın tekrar ligi domine edeceğini düşünüyorlar. yani rahatça istifa diyememelerinin en büyük sebebi galatasaray'a karşı olan nefretleri ve korkuları.

  kim bilir belki de aziz yıldırım bu hissiyatların farkındadır ve buna güvenerek camiada rahatça at koşturuyordur. fakat ufaktan kendisinin de sonu geliyor gibi çünkü esas sebep taraftarın uyanması falan değil, yıllardır farkındalar bu adamın ne mal olduğunun, esas nedeni artık umutlarının daha önce hiç olmadığı kadar azalması. kaybedecek başka bir şeyleri kalmadığından artık okları aziz yıldırım'a da yöneltmeye başladılar.

  emin olun fenerbahçe çıkıp sahada üst üste 2-3 galibiyet alıp galatasaray ile ligte puan puana gelsin, aziz yıldırım fenerbahçe taraftarının anasına da sövse kimse gıkını çıkarmaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın