• 11
    bu yıl gösterime giren, nolan'ın batman serisinin son filmi olan dark knight rises'da, belediye başkan yardımcısı** ile komiser gordon'un yardımcısı foley arasında bir diyalog geçer. bby, foley'e belediye başkanının gordon'u sepetleyeceğini söyler. foley şaşırır, nasıl olur o savaş kahramanı der. bunun üzerine bby savaş bitti artık barıştayız, onun devri kapandı der.

    hüseyin ve onun mantalitesindeki tribüncülük anlayışınında aynı şekilde miyadı dolmuştur. çünkü onların yöntemleri o eski meydan kavgaları çok şükür bitme noktasına geldi. ben şahsen eskisi gibi yaralanmalar, ölümler görmek istemiyorum.

    ben hüseyin'in galatasaray tribünlerine olan hizmetini yok sayalım demiyorum. ama bu kafadakilerin kendilerinin yetiştirdiği ve tribünleri bıraktığı "bazı" kişiler ile bıraktıkları şiddet mirası oktay aydemir, uğur fakılı gibi acı ölümlerin yaşanmasına sebep oldu. allah'tan bu mirasın sahipleri artık gitgide tribünden uzaklaşıyor. bu mantalite sahipleri yerine, koreografi, tezahürat ve tribün gösterileri için emek harcayan aklı başında gençler tribünleri ele geçiriyor.