• 1
  zamanının en kaliteli internet sitelerinden birisi olan ama şimdilerde foruma dönen, spor kanalında kalitenin magmaya indiği ekşi sözlük'te watsapp grupları ve çeşitli şekillerde organize olup beşiktaş lehine algı kasmaya çalışan ve hatta bundan daha fazla galatasaray düşmanlığı yapan grup.

  özellikle galatasaray'ı sürekli aşağılık bir terör örgütüyle* yan yana getirme ve başarılarının sebebinin oymuş gibi gösterilme çabası, terör örgütüyle bağlantısı varmış ithamları ve çok ağır küfürlerin edilmesi bu grubun yaptığı bazı işler.

  siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk koreografisi ile birlikte üzerimize oynanan oyunlar ve iftiralar sebebiyle kulübümüz sosyal medyada cadı avı başlatmış ve çok ciddi sayıda kendini bilmezi mahkemeye vermişti.

  şimdi bu kadar aleni şekilde iğrenç hareketlerin yapıldığı ve herkesin okuduğu bir ortamda buna izin verilmesi kabul edilemez.

  galatasaray yönetiminin ve hukuk biriminin bu duruma karşı harekete geçmesi ve gereğini yapması gerekmektedir.

  onbinlerce insanın okuduğu bir ortamda bu bilinçli karalamanın önüne bugün geçmezsek daha da cesaret bulup daha da
  iğrençleşecekler...

  ilgililerden gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.
 • 5
  sosyal medyada hakaret ve iftira suçunu işleyenler ergen değil çocuk da olsalar haklarında şikayetle o hesabı kullanmaları engellenip, (yeni hesap açsalar bile etkileri çok düşecektir) ceza verdirerek sicillerine işlenmesi etkili olacaktır. ilerde çok faydası olacaktır bunun.

  beşiktaş taraftarının bu konuda sınırları aşması çok ilginç. eskiden fenerbahçe’ye karşı ikimiz birlikte mücadele ederdik şimdi bunlar tamamen bizi hedef almış durumdalar. sadece sosyal medya değil, bazı tv yorumcuları da aynı taktiği uyguluyorlar. turgay demir, sinan engin gibi yorumcular, önce galatasaray’a saldırıyorlar ondan sonra günün maçına geçiyorlar.

  gerçi bunların saldırısı kayadan toz koparmıyor ve koparamayacaktır ama özellikle ve haksız ithamlarla galatasaray’a saldırmaları çok garip. kanaatimce federasyonda ve siyasette elde ettiklerini düşündükleri güç ile galatasaray’ı sindirme çalışmaları yapmaktalar. bu taktiğinde bizzat fikret orman tarafından uygulandığını, uygulamaya konulduğunu düşünüyorum. çünkü kendisinin bizzat yaptığı konuşmaların birçoğu bu sinsi planı ifşa ediyor.

  kendilerine bir tavsiyem var. siz galatasaray’a saldırdıkça galatasaray güçleniyor. bu nedenle bir de övmeyi deneyin belki istediğinizi elde edersiniz.
 • 6
  ana avrat küfür, sataşmalar (hele zeka parıltsı varsa tadından yenmez), nasıl koyduklar falan hepsi benim için ok taraftarlık konseptinde.

  fakat organize ve sistemli bir biçimde yasalarca terör örgütü olarak kabul edilen bir yapı ile ilişkilendirme durumu beni rahatsız ediyor, ki ergenler bunu yapıyor olsa bile. bir kaç kişi yazar eyvallah, geri zekalı der geçersin, ama bu konuda haksız itham suçtur, yasalar nettir. yaşları sebebi ile karşılıksız kalmamalı.

  yaptığı yanlışın ne olduğunun farkında olmayan, aslında yüz kızartıcı veya organize suçlar ile ilgisi olmayan kimseler bu şekilde ilk defa adliye koridorlarını gördüklerinde 1 dakikalık ifade bile verseler ben ne bok yedim der, o soğuğu içinde hisseder, tecrübe ile sabittir.

  sosyal medya maalesef geri zekalı ergenlerin elinde ama maalesef etkileri geri zekalı ergenlerin yaşam alanından büyük, başıboş bir şekilde bu ithamlara izin verilmemeli.

  kulübe ben de sesleniyorum, bu site ve ilgili yazılar hakkında yasal işlemi başlatın.
 • 9
  sosyal medya da ya da ekşi sözlük de galatasaray i terör örgütü ile ilişkilendiren yazılar yazmakta olan grup. kesinlikle yargı süreci başlatılması gerekiyor. klüp avukatlari harekete geçmesi gerekiyor, süreçler nasıl işliyor biliyorum, sözlükte avukat olan yazarlar aydinlatirsa sevinirim
 • 10
  aleni bir şekilde kulübümüzü adi bir terör örgütü ile ilişkilendiriyor hatta daha ileri gidip bu terör örgütünün uzuvlarından olduğumuzu iddia ediyorlar. maalesef ekşi sözlük üyeliğim olmadığı için herhangi bir cevap veremiyorum.

  bu kansızları bireysel olarak şikayet edip edemediğimizi merak etmekteyim. bilmiyorum ekran görüntüleri bir işe yarar mı ama her gördüğümde saklayacağım.

  http://gss.gs/z26.jpg
  http://gss.gs/xJu.jpg
  http://gss.gs/k39.jpg
 • 12
  eylul olsun isimli çaylak arkadaşımız rica etti kendisinin de bir kaç lafı varmış paylaşalım dedik.

  ekşi sözlük'te, galatasaray'ımıza karşı fetö üzerinden bu tür iftira ve hakaretler uzun zamandır bitmek tükenmek bilmiyor. galatasaray düşmanları iletişime geçebilecekleri gruplar kurmuş toplu ve planlı şekilde bu tür entry giriyorlar. galatasaray, halka açık ve borsa'da işlem gören bir şirket. bu tür mesnetsiz ithamlar camiamıza maddi ve manevi olarak tırnak ucu kadar bile zarar verecek olsa, yine de bizler en sert tepkiyi göstermek zorundayız. kaldı ki bu fetöcüler ülkenin her kurumuna, gs ve fbjk'de dahil olmak üzere sızmışlar. bir terör örgütü asla ama asla galatasaray ile anılamaz. ancak galatasaray kompleksli müptezeller, iyi yolda olan camiamızın önüne taş koyabilme ümidiyle sürekli 'ekşi sözlük' gibi mecralarda fetö üzerinden galatasaray'a iftira atıyorlar. üstelik bu iftiraları atan yazarların nickleri, bizler tarafından az çok biliniyor.

  ''hiç olmazsa çamur atalım izi kalsın'' amacı güden bu galatasaray düşmanlarına karşı hukuki süreç başlatılması lazım. aramızda bu konuyla ilgili camiamızın büyükleri ve yetkilileri ile iletişime geçebilecek renktaşlarımız gereğini yaparsa sevinirim. hiç olmazsa birkaçı hakkında hukuki süreç başlarsa, bu durum diğerlerine de ibret olur. yazdıkları hakkında 2 defa düşünürler.
 • 13
  maklube, fetö, yanık çorap kokusu gibi boktan kelimeler dışında başka kelimeler bilmeyen topluluk. kulübü ve taraftarı komple terörist ilan etmek şerefsizliktir, suçtur. bu suçu işleyenlerin, ibret olsun diye ağır cezalar alması gerekiyor. mesela dün bir küfre rastlamıştım. adam halen küfrediyor sonuna birde davaya vermezseniz adam değilsiniz o.. çocukları diye ekleme yapmış. hayır bu işin sonunda “abi b*kunu yiyim yapma, davayı geri çek” diye yalvaracak, klavye başında şov yapıyor.

  interneti küçümsemeyin en ufak küfürden bile 2-3 bin lira para cezası alan insanlar var. her şey kayıt altında ileride başı ağrıyacak çok insan var. ceza alıp akıllanırlar umarım.
 • 17
  bu tip insan müsveddelerine en büyük tepki bunları siklememektir.

  inanın bana gerçek hayatta da çevrenizde bu tiplerden çok fazla görebilirsiniz. ben çözümü bu yolda buldum. konuşup dururlar beşiktaş şöyle böyle diye. cevap vermez, "ha ok.! tamam kardeş" der sallarım. susarlar giderler. bu tiplerin en büyük beslendiği durum polemiktir. cevap verdikçe yüzsüzleşirler, adam yerine koydukça basitleşirler.

  sosyal medya özellikle bunların yuvalandığı ortamdır. gerçek hayatta bir halt başaramamış, kişiliksiz, iki cümle kurmayı beceremeyen, yüzyüzeyken iftira, çamur atamadığı için klavyeden kinini kusan bu ezik embesillere göredir sosyal medya. o yüzden en güzeli engelle geç sikleme.

  diğer taraftan; resmi kanallardan klübümüzün hukuken her türlü yaptırımı yaptırmaya gücü ve hakkı vardır. ben sadece taraftar olarak yapabileceklerimizi söylüyorum.

  yukarıda yazıklarımdan gerçekten kaliteli beşiktaşlı taraftarlarını ayrı tutuyorum.
 • 20
  bak akşam akşam aklıma duygun yarsuvat geldi. malumunuz genel kurulda galatasaray değerlerinden uzaklaşıldığını, gereğinden fazla yetki istediğini söyleyerek mustafa cengiz'e "sizi oradan indiririz" diye sallıyordu.

  kendisi büyük avukattır, ortamlarda hoca olarak bilinir.
  galatasaray'a sistematik şekilde saldıran, değerlerine hakaret eden bu güruha o yüksek avukatlık birikimini kullanıp herhangi bir "şey" yapacak mı yoksa galatasaray lisesine hakaret edilmesini mi bekleyecek. merak içerisindeyim.
 • 22
  beşiktaş taraftarının çoğu zaten sıkıntılı ki özellikle de söz konusu galatasaray ise, ekşi sözlük de fazlasıyla sıkıntılı bir yer. ikisi bir araya gelince böyle bir şey çıkıyor işte ortaya.

  üstlerine fazla gitmeyelim. bu herifler daha birkaç ay öncesine kadar ligi 5 yıl falan domine edeceklerini sanıyorlardı. şimdi hem şenol'a hem fikret orman'a küfür kıyamet gidiyorlar. yani birkaç ay içinde onlar için çok şey değişti, normaldir.