• 1
  başakşehir fk'nın geleceği açısından önemli bir yeri olan kişi.

  belediye başkanı seçilirse bu başakşehir için sonun geldiği anlamına geliyor. sırf buradan yürüse özellikle genç tayfadan fazlasıyla destek alacağını söyleyebilirim. her fırsatta başakşehir gerçeklerini dile getirmeli. istanbullu'nun parasıyla neler yapıldığını anlatması onun 1. hedefi, istanbullular'ın da hakkıdır diye düşünüyorum.
 • 3
  başkan seçilmesi halinde başakşehir fk'ya fon aktaran sayısı 10 - 14 arası ağırlığı olan belediye şirketinin desteğini kesecek aday.

  ispark gibi hazır kaldırım kenarlarını kiralayarak kazanç sağlayan tek gideri personeli olan bir kurumu bile zarar ettiran bir finansman modelinden bahsediyoruz.

  seçilsin de bari istanbullunun parası istanbullu'da kalsın...
 • 4
  istanbul' a büyük şehir belediye başkanı olması çok zor bir ihtimal, kendisinin çok ılımlı olması ve istanbul' u karış karış gezmesi kendisi için çok önemli olsada zor bir ihtimaldir.

  istanbul büyükşehir belediye başkanı olarak seçilirse başakşehir futbol kulübünün sponsorları kesilir. ispark, halk ekmek, metro ve ido gibi sponsorları olan bir kulüpten bahsediyoruz.

  başkan olması gökdelen ve beton yığınına dönen istanbul ve türkiye için umut olacaktır.

  ekrem imamoğlu' nu merak eden, takip etmek isteyen yazar arkadaşlar için aşağıya instagram adresini bırakıyorum.

  https://www.instagram.com/...igshid=1f0swzrg67q8y
 • 5
  televizyonda göründüğü kadarıyla ılımlı bir siyasetçi. kavgacı değil. geçmişte yaptigi icraatlar da galiba yapacaklarının teminatıdır. umarım kazanır zira bu değişime ülkenin ihtiyacı var.
  seçilirse belediyeye bagli şirketler başakşehir sponsorlugundan çekilebilir belki ama başakşehir sponsor konusunda zorlanmaz. malum kişi zaten emir verdigi anda onlarca sponsor bulurlar.
  fakat ekrem imamoğlu'nun veys binali yıldırım'in spor ile ilgili bir laf etmedikleri takdirfe galatasaray sözlükte kendilerine yer bulması doğru değildir. burası siyasi bir platform degildir.
 • 8
  kasım 2018' e kadar ikamet ettiğim ilçenin* belediye başkanı, istanbul büyükşehir başkan adayı.
  kendisini 2014 yerel seçimler öncesinde apartmanımızda ağırlamışlığımız da vardır. çok ılımlı ve bilgili bir insandır.
  ancak seçilse bile akbilspor'a gücünün yeteceğini düşünmüyorum, malum yüksek kesimlerin kurduğu bir takıma karşı şansı yoktur.
 • 9
  medipol hastaneleri
  deco vita
  doğa hse grup
  intercity
  macron
  fakir
  intermega güvenlik
  kalyon
  sırma
  nef
  vodafone
  sunny
  burger king
  kiğılı
  denizbank
  turex
  türk hava yolları
  ziraat bankası
  3. istanbul (fuzul grup)

  butun bu firmalar basaksehir sponsoru. belediye firmalari daha cok alt kategoriye sponsor olmuslar. bu firmalari sponsorluga sevk eden ise belediye degil daha yukarisi. daha buyuk bir siyasi degisim olmadan basaksehir'in sponsorlari kesilmez. imamoglu'nun secilmesi ancak minor bir degisiklik yaratir.