resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
 • 9550
  --- alıntı ---

  "kulüpler birliği'nde imza toplayarak değil de istişare ile seçimin erkene alınması olayının daha şık olacağını önerdim. imza toplama kararının kulüpler birliği'ni böleceğini dile getirdim ve en son toplantımızda müzakere yapılması kararı alındı. benden bu heyete başkanlık yapılmam istendi. tff, bize randevuyu bugün için verdi. ancak istenmeyen bir olay yaşandı. cumartesi günü saat 10 gibi kulüpler birliği tarafından sadece 3 takımın onayladığı bir kamuoyu duyurusu yapıldı."

  "amacımıza ulaşmak için yapılan bir hareket, bu bildiri ile amaçsız bir hale geldi. çok net ifade ettiler. 'uzlaşma konusunda aynı sayfadaydık ama kulüpler birliği zehir zemberek bir bildiri yayınladı' diyerek kısa bir görüşme yaptılar. bu bildirinin amaca uygun olmadığını düşünüyorum. tff, 18 temmuz tarihini değiştirmek istemediğini bildirdi."

  "şu anda imza vermeyi düşünmüyoruz. imza verdiğimiz zaman, gereken imzalar toplansa da seçim haziran sonu, temmuz başı yapılıyor. imza toplarken gideceğimiz hedeften daha iyisine giderken, niye bu durumda olduğumuzu düşünmemiz lazım. temmuz başında yapılacak seçim ile 18 temmuz'da yapılacak seçim arasında bir farkı yok. haziran başında yapılması gereken bir seçimin, hiç hesapta olmayan bir hareketle ortadan kalktığını görüyoruz."

  "imza sürecini takip etmiyorum ancak yeterli imza toplansa da statü gereği temmuz başında olacak gibi gözüküyor. mehmet büyükekşi, hazırlıklı olduğunu ancak bu bildirinin müzakereleri tıkadığını dile getirdi. kulüpler birliği'nin bundan sonra yayınlayacağı bildirileri bir mutakabat ile yapmasında fayda var."

  --- alıntı ---

  beğenilir, beğenilmez, şu tff sürecini harika yönetmektedir. imza hareketinin bi yere varmayacağını anlayıp aklı selim olmaya çağırdı herkesi ama ali koç'un bu çağrıya ayak uyduramayacağını %100 bilerek "itidal" kozunu oynadı ve koç'u tekrar kamuoyunda ters ayakta bıraktı diye düşünüyorum. imza vermediğimizde tff destekçisi bir konuma düşmüştük ancak koç'un toyluğuyla ibreyi tekrardan tarafımıza çevirdik.

  şanlıurfa'dan beri bir kulüp başkanından ziyade üst düzey bir diplomat gibi takılıyor vallahi helal olsun kendisine.
App Store'dan indirin Google Play'den alın