resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
 • 9436
  --- alıntı ---

  "boşuna demedik ittifak diye... sadece bir takımı yenmedik. koalisyon var karşımızda. bu galibiyet koalisyona karşı alındı"

  "her şey elimizde ve sonuna kadar bunu koruyacağız"

  "hocamız ve oyuncularımız müthiş bir işe imza atıyor. bu kadar yorgunluğa rağmen hep kazanıyorlar. sakat sakat oynayan ve fedakarlık yapan oyuncuları var. örneğin ıcardi ve kaan ayhan... en büyük şansımız ise hocamız"

  (milliyet)

  --- alıntı ---

  koalisyon daha da kuduracaktır.
 • 9437
  galatasaray taraftarı için en önemli kişilerden erden timur, okan buruk ve muslera

  3’ü de seneye devam edemeyebilir. bu 3’ü devam edemez ve dursun özbek yönetiminin en büyük başarısı olan futbol takımının bu demirbaşları devam edemezken, kendisi başkanlığa devam ederse hüsran dolu iki yıl bizi bekler.

  yukarıda saydığım adamlar kadar galatasaraylı olup, bu adamlar kadar işinde titiz insan bulmak kolay değil. yerlerine işinde iyi insan bulsan galatasaraylı olmaması, galatasaraylı olsa işinde iyi olmaması halinde, ki bu olasılıklardan biri olması kuvvetle muhtemel, aynı tadı alamayan taraftar ve kitle yönetimi konusunda zayıf bir görüntü sergileyen dursun özbek rezalet geçen 2 seneye sebep olabilir…

  dursun özbek başkanın yanında, kıyısında, köşesinde, uzağında bir şekilde bir yerleden temas etme ihtimali olan birileri varsa; kendisine bu 3 isimle beraber yola devam etmezse bir felaketle sonuçlanacağını bildirmeli diye düşünüyorum.

  başkanın yöneticilik tarzından da karakterinden de ekrandan gördüğüm kadarıyla pek haz etmem ancak galatasaray başkanını ve galatasarayımı başarısız görmek hiç birimiz istemeyiz…
App Store'dan indirin Google Play'den alın