• 6783
  gercekten prandelli'ye 7 milyon euro tazminat odenecekse kufurler esliginde kulup uyeliginden atilmasi gerekiyor. prandelli ile 3 milyon karsiliginda davalarini geri cekmesi icin anlasmisti ve prandelli de odemeler tamamlandigindan davasini geri cekecekti. olur da olasi bir 7 milyon euro'luk tazminat cezasi alinirsa her kurusuna kadar bu ... odemelidir.
 • 6784
  ameka.

  ameka ameka ameka.

  şimdi denk geldi. bizim şirkette galatasaray lisesi mezunu bir çocuk çalışıyor. 24 yaşında. kongre üyesi. kime oy veriyosun diye sordum, dursun'a dedi. saçmalama dedim. neden dedim. abi ozan korkut'la beraberdim dün, bomboş bir adam. cengiz zaten lise düşmanı dedi.

  devamını konuşamadık. kongreye kadar ikna etmeyi planlıyorum ama kendisi de beni yarım saatte ikna edebileceğini söylüyor.

  vakit bulunca konuşacağız. ama sırf bu gibi herifler yüzünden bu adam seçilecek.

  of ki of.
 • 6785
  seçim sloganını "konsantrasyon" olarak seçen kımıl zararlısı ex başkan. olur da şampiyon olursak çıkıp "konsantrasyon hashtag'i bilmem kaç milyon etkileşim almış, taraftar bizi istiyor." gibisinden bir açıklama yaparsa hiç şaşırmam.

  eskiden konsantrasyon deyince aklıma hep schalke deplasmanı gelirdi, şimdi bunun yağlı suratı geliyor amk.
 • 6786
  garry'yi yarın öbür gün satsak, mesela 30 milyon euro'ya. %20'si 6 milyon yapar. 6 milyon euro'ya havadan konacak paok.

  30 milyon euro'ya sattığımız adamdan bize kala kala 24 milyon euro kalacak.

  bir benzeri saçmalığın tam tersini de bruma'da yaptı.

  leipzig bonservis müzakerelerinde, sonraki satıştan %10 pay maddesi yerine, nakit 500 bin euro daha fazla önerdi. bizim dursun atladı tabi.

  eğer yarın öbür gün bruma 20 milyon euro'ya bile satılırsa* %10'u 2 milyon euro yapar. bizim bu %10'luk tekliften vazgeçmemiz için kabul ettiğimiz para zaten 500 bin euro'ydu. 4 katı.

  oy ben senin kafanı nerelere vuram dursun, oooff!

  garry'nin kap: http://www.galatasaray.org/...-galatasarayda/34467

  bruma kap: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/612441

  inşallah porto, telles'i iyi bir paraya* birine çakar da, oradan amorti kazanırız :(
 • 6787
  dursun başkan seçilirse infial olur. lütfen kaos istemiyoruz. anket yapın taraftar %99,9 başkan olmasını istemiyor. taraftarda karşılığı olmayan hiçkimse kulüpte görev yürütemez. şuanda adaylığı ile bile gs’ye zarar veriyor. ayrıca bu lise lobisi de gerçekten can sıkıcı, sırf liseye karşı diye mustafa cengiz kaybederse ozaman galatasaray’ımız kaybeder çok net