• 1
  geçen seneye kadar bayan sutopu takımımızın ablalarından sayılan eski galatasaraylı sutopçumuzdur. kendisi 1994 doğumlu olup kariyer için talebelik bittiğinden galatasaray'daki sporculuk kariyerini de bitirmiş gözükmektedir.

  denizciğim senin için de; "hakkında şimdiye kadar hiç entry girilmemesine şaşırdığım" diye cümleye başlasam en ofsayt entrylerden olurdu işbu girdi. onun için yine zülfiyare dokunarak belirtmemiş olalım. ayrıca (bkz: emre danişmend)'i tenkit etmemden ve sırf bayan sutopu takımlarımızda tam gaz faaliyet devem ediyor demek için faal sporcularımızın alt yaş takımlarına hoca yapılmasına gıcık olmam dışında hakkında en ufak bir menfi düşüncem yok.

  sana hukuk hayatında başarılar dilerken; en kötü ihtimal emre danişmend'den, hasan murat atay bey'in 2021'de görevinin son bulmasıyla kurtulmamızdan sonra naçizane seni bayan sutopu takımımızın gelecekteki hocası olarak görmek istediğimi buraya şerh düşüyorum.

  demem o ki sutopundan uzak kalma fazla:) gel de "bayan" değil o kadın bir kere taam mı diye takımın adını değiştir...valla yokluktan mı dersin bilmiyorum ama nedense hep seni cimbomun kami craig'i olarak gördüm. selametle renktaş...

  not: giderayak şu saçma sapan tiki videonu da koyayım da cenazeni camiiden er kişi niyetine kaldırsın sözlük ahalisi:)

  https://www.youtube.com/watch?v=Q8FURTzu49g
 • 2
  aynı zamanda milli sualtı hokeycisidir kendisi. maşallah dediğimiz yarım saat gitmiyor. sağolsun twitçi arkadaşlar uyardı, 2015'te survivor'a gitmeyi istemek gibi bir abukluk yapmış. valla deniz kardeş (dikkat ettiysen üslup değişti:) ), beşiktaş muhabiri şortla ve parmak arası terlikleriyle federasyon başkanı azarlayan ruh hastası bir fenerlinin yarışmasına gitmek istemiş olmadan ötürü bile şu entrydekileri (bkz: #2322286) hiç duymamışsın farz et.

  en son not: tiki videonu değil şu abuk subuk videonu paylaşacaktım ama acun ile aynı ortamda bulunmak isteyen bir galatasaraylı olduğunu yeni öğrenmemden ötürü paylaşıyorum (millet perişan olmuş bunlar da çocukluk peşinde...);

  http://www.hurriyet.com.tr/...karda-yuzdu-40330143