• 2
  "ölen/yaralanan polisler için "onlar da insan, onlar da can" diyemeyenlerin" seklinde cumle kurmus zat. hangi orospu cocugu burda ölen polisin ardindan zil takip oynamis, ölüsüne saygi duymamis, hakettigini ima etmis söylesin. kaldı ki ölen polis duvardan düsmek suretiyle ölmesine ragmen, bu cirkin iktidar da bu polisin ölümü üzerinden bile prim yapmak amaciyla sanki eylemciler tarafindan öldürülmüs gibi gostermeye calismasina ragmen hangi gezi eylemcisi bu ölümden zevk duymus, bu ölüme üzülmemis göstersin bize.

  ulan kör müsün troll musun be adam? hükümet yeterince zekamizla dalga geciyor amk. onlar yetmiyor gibi bir de siz tassak geciyorsunuz zekamizla. gezi eylemlerinde kac tane yerde ölen polisle ilgili pankartlar acildi. ölen eylemcilerle birlikte yazildi ismi bu polisin. sen gelip burda iftira atiyorsun o yüzün hic kizarmadan. senin zihniyetin bu polisin cesedi uzerinden prim yapmaya calisirken, ailesi duvardan düstü demesine ragmen eylemciler yapmis gibi gostermek icin götünü yirtarken, eylemciler sabah aksam polisten dayak yemesine ragmen bu ölen polisin adini eylemcilerle ayni yere yazdilar. sen kimi kandiriyorsun birader?

  bu kadar yalanci, bu kadar vicdansiz, iftiraci, utanma duygusunu yitirmis insanlarla ben nasil ayni topraklarda dogup büyüdüm anlamiyorum amk. lanet olsun hepinize.
 • 4
  hakaret etmeden kendini ifade edemeyenlere cevap vermeyecek olan yazardır. sadece kendini ifade etmek adına bir kaç kelam edip susacaktır, sonra isteyen hakaretlerine devam edebilir.

  bu ülkede onlarca yıldır "baskı" "zulüm" "ötekileştirme" vardır. bu ülkede insanlar inandıkları için asıldılar. devletine asi olanlarla aynı coğrafyada yaşadıkları için çoluk çocuk demeden bombalandılar. ermeni, rum vb olarak bu topraklarda doğdukları için yüz karası bir vergiyle cezalandırıldılar, sürüldüler, evleri, malları mülkleri talan edildi. sosyalist oldukları için asıldılar. türbanlı oldukları için okullardan atıldılar, mahkeme salonlarından kovuldular... ulan bu ülkede subay oğlunun düğününe katılamadı kadınlar başörtülü diye.. bu ülkede 17 yaşında bir çocuğun yaşını büyüttüler asabilmek için... inandığı dava uğruna mücadele etti diye.. 17 yaşında bir çocuğun...

  bu ülkede, insanlar yakıldı diri diri, sivasta.. başbağlarda kurşuna dizildi insanlar...

  sivası anan başbağları anmadı, başbağlardan bahseden sivasta dilsiz oldu... türbanlı kız okuluna giremezken kıs kıs gülenler, içki yasağında hopladı.. içki yasağına ses etmeyenler türban yasağına sövüyordu...

  herkesin dilinde özgürlük türküsü ama "bana, benim gibi düşünen'e özgürlük" peşinde.. samimi değilsin güzel kardeşim...
  önce kendin için istediğini başkası için istemeyi, kendin için istemediğini başkası için istemeyeyi öğren!

  galatasaray sözlük'le ilgili kısma gelince;

  bu sözlükte ali koç kahraman ilan edildi... yazık.. binlerce kez yazık.. ali koç dediğin adam, 70-80 yıldır kapitalizm'in ağa babalığını yapan bir sülalenin mensubu.. sen güya anti-emperyalistsin, antikapitalistsin ama cebindeki parada on binlerce işçinin emeğinin hakkı olan bir adamı, üstelik tescilli galatasaray düşmani bir adamı sırf otelinin kapısını eylemcilere açtı diye kahraman ilan etmen, hem de galatasaray sözlükte, yakışmıyor güzel kardeşim. bu demek değil ki ali koç'a teşekkür edilmesin yaptığı için, elbette edilsin.. 10 yanlışın yanına 1 doğru ekledi diye de efsaneleştirilmesin.. "adam gibi adam" 1 doğruyla olunmaz.

  nick altıma yazılan saçmalıklara cevap vermeyeceğimi söylemiştim ama prekazi888 ile ilgili olana sanırım cevap vermem lazım. kendisini tanımam etmem. ortak noktamız galatasaray ve prekazi sevgisi sanırım.