• 94
  yazmayım dedim ama sinirlerim bozuldu.

  galatasaray'ın transferi için elini attığı her oyuncuyu transferi kesin bitmiş gibi lanse ediyorlar.

  bakın 29 haziran tarihli haberleri. başlık "bir imza daha geliyor" haberin öznesi konoplyanka.

  http://tr.beinsports.com/...ir-imza-daha-geliyor

  halbuki ortada imza vs.yoktu. (bkz: #2191869) bugün itibariyle transferde hala net bir mesafe alınamadı. olur da transfer biterse ilk önce biz yazdık demek için bunlar.

  bugün feghouli için attıkları başlık "anlaşma tamam. bir imza daha geliyor."

  http://tr.beinsports.com/...adaki-hedef-feghouli

  transferinde ne bir anlaşma ne de atılmış imza var. (bkz: #2193535)

  taraftarların duygularıyla bu şekilde oynamak doğru değil. gomis'in, belhanda'nın maicon'un transferinde oyuncu ile imzalar atılmışken anca transfer bitti diye yazdım. 25 kişilik transfer listesindeki her oyuncuyu buraya yazabilirim. ne değişir? ilk önce burada yazıldı diye havamız mı olur? yaptıkları haberlerin transferlere olan negatif etkisini anlatmıyorum bile.

  son not imzalar atılana kadar hiçbir transfer bitmiş değildir. buna göre temkinli hareket etmek de fayda var.
 • 799
  18 şubat 2020 atletico madrid liverpool maçı'na tamı tamına, eksiği yok fazlası var 1:45 dk'lık özet koymuş yayın platformu. muhteşem, futbola doydum, hele 1:30'da kornerde kaleciye yapılan faul pozisyonu beni mest etti.

  çok bilmiş devlet idarecilerimiz ortadoğu'lulaşma projesinin önemli bir bacağı olarak saatlerle oynadığı için, maçı izleyemiyoruz, sabahın karanlığında işe uykusuz gitmemek için. o yüzden böyle executive summary'den hallice özetler beni çok mutlu ediyor.

  sizin prodüksiyon ekibinize tüküreyim.
 • 1004
  8 kasım 2020 sivasspor galatasaray maçı'nın özetine;

  - arda turan'ın maçın başında kafayla auta attığı, o sırada sivaslı oyuncunun arda'nın kafasına vurup sakatlığa sebebiyet verdiği pozisyonu,

  - emre kılınç'ın boş kaleye kaçırdığı pozisyonu,

  - sofiane feghouli'nin karşı karşıya kalıp topu sökemediği pozisyonu,

  - mustapha yatabare ve diğer sivasspor oyuncularının ayağa bastığı, bileğe vurduğu pozisyonları

  - sivasspor oyuncularının kendini yerlere attıkları ama sarı kart görmedikleri alakasız pozisyonların çoğunu,

  koymamışlar.

  sivasspor'un pozisyon namına yakaladığı her şeyi, hatta ceza sahamıza girdikleri tüm pozisyonlar ise özette.

  bu arada özet sadece 3 dakika 6 saniye. bu özetleri hazırlayan adam yıllardır galatasaray düşmanlığı ve manipülasyon yapıyor, daha ne örnekler var. kaçan pozisyonlarımız, verilmeyen penaltılarımız, rakibimize verilmeyen kırmızı kartlar... yıllardır sansüre uğruyor.

  en basitinden 26 ocak 2020 konyaspor galatasaray maçı. 0-3 gibi rahat bir skorla kazandığımız maçta konyaspor'un yarı sahamıza geçtiği tüm pozisyonlar özetteydi. bir kısmı zamanında trt'nin stadyum (program) programında verilen 20 dakikalık geniş özete bile girmeyecek pozisyonlardı.

  https://tr.beinsports.com/...alatasaray-mac-ozeti

  bizim ise;

  -maçın başında donk'la kornerden yarattığımız tehlike.

  -mariano'nun uzun topu ve feghouli'nin ortasında ömer'e yapılan tartışmasız penaltı (çok barizdi ama bizim de gündemimize girmedi nedense.)

  -saracchi'nin bindirmeyi yapıp topu az farkla auta attığı pozisyon (sonrasında sakatlandı hatta).

  -falcao'nun topla buluşup ceza sahası civarından topu az farkla auta attığı pozisyon (sonrasında sakatlandı hatta).

  özete girememişti. bir örnek daha vermek istiyorum. vereceğim bu örnekte işler çok daha iğrençleşiyor. sonrasında en büyük şerefsizliğin döndüğü, dört bir yanımızı sarmış şeref yoksunlarının algının kralını yaparak şampiyonluğumuza leke sürdüğü, uğruna hakem kariyeri biten bir maçtan;

  11 mayıs 2019 çaykur rizespor galatasaray maçı'ndan:

  daha önce bu maça dair yapılan ahlaksızca algıdan bahsettiğim entry'mi aynen koyuyorum buraya. beinsports'un da bu algıda ne kadar önemli bir yer tuttuğunu herkes müşahede edecektir kanaatindeyim.

  not: bu maç 2 mayıs 2019'da düzenlenen futbolun süperleri aka "fbjk ve başakşehir'e moral gecesi" etkinliğinden 9 gün sonra oynanmıştır. bu bilgi de burada dursun.

  --- alıntı ---

  bu maçla ilgili kanıma dokunan birçok şey var. bu maçta haksız galibiyet aldığımız iddiasıyla tertemiz şampiyonluğumuzu kirletmeye çalışan rakip takım taraftarları, "evet abi rize maçını haksız kazandık" diyen taraftarımız, hatta "ama biz de şu maçta doğranmıştık." savunması yapan taraftarımız. haksız galibiyet aldığımızı öne süren insanların savlarını hakemin hatalı karar verdiğini düşündükleri 2 pozisyon üzerinden değerlendirmek lazım.

  1- https://twitter.com/.../1127995569903947777

  samudio'nun gördüğü kırmızı karta bakacak olursak, basında yaratılan algının aksine önce emre'nin topa vurduğu, sonra samudio'nun emre'nin ayağını kırdığı rahatça görülebilir. ifab kuralları, sakatlayıcı müdahalelerin kasıt olmasa dahi kırmızı kart ile cezalandırılabileceğini söylüyor ve bu pozisyon da tam olarak o maddeye giriyor.

  http://www.tffhgd.org.tr/...e_11082018121618.PDF

  ilgili kitapçığın 175. sayfasında konu ile ilgili madde detaylı bir şekilde açıklanıyor.

  " ciddi faullü oyun (serious foul play)
  bir oyuncunun güvenliğini tehlikeye atacak bir şekilde veya aşırı güç kullanılarak
  veya gaddarca/acımasızca top için ayakla müdahale yapılması veya mücadele
  edilmesi; ihraç edilerek (kırmızı kart) cezalandırılır. "

  pozisyonda samudio'nun hareketi " top için aşırı güç kullanarak yapılan müdahale" olduğu için ve bu müdahaleyi top artık kendisinde değilken (emre'nin topu galatasaray'a kazandırmış olduğunu hatırlatırım.) yaptığından dolayı normal bir şekilde kırmızı kart ile cezalandırılmıştır.

  2- https://twitter.com/.../1127232438068027395

  onyekuru'nun ayağına awaziem'in müdahalesi çok net. kırmızı kart pozisyonuna benzer bir kronolojide ilerleyen pozisyonda önce onyekuru topa, sonra awaziem onyekuru'nun ayağına ayağın şeklini değiştirecek kadar darbeli bir şekilde vuruyor. ancak, bariz bir penaltı olan bu pozisyonun bile haksız penaltı olduğu savunuluyor, bu yalanı empoze etmek için yayıncı kuruluş bile devreye giriyor ve pozisyonun bu açısını özete koymuyor. hatta samudio-emre pozisyonunda da emre'nin önce topa vurduğunu net bir şekilde gösteren açıyı da özete koymaya zahmet etmiyorlar.

  https://tr.beinsports.com/...alatasaray-mac-ozeti

  tabii onyekuru'nun pozisyonunda galatasaray'ın hak yediği düşüncesinde olan rakip takım taraftarları, 8 mart 2020 sivasspor galatasaray maçı'nda seri'nin çok daha hafif müdahalesine penaltı çalınmasına doğru karar deme midesizliğini gösteriyor.

  sonuç olarak galatasaray, lehinde sonuca etki eden hakem hatası olmayan bir maçı kazanıyor. gelgelelim maç bambaşka bir şekilde lanse ediliyor ve galatasaray yine günah keçisi ilan ediliyor. bu entry'nin yazarı ise; iftiracı galatasaray düşmanlarını allah'a havale ediyor, "evet abi rize maçını haksız kazandık" diyen taraftarlarımızı objektif olacağım diye takımını her ortamda ezdiren taraftar başlığına yönlendiriyor. galatasaray'ı savunma gayesiyle olsa da "ama biz de şu maçta doğranmıştık." diyip doğrandığımız maçlarla düzgün yönetilen bu maçı aynı kefeye koyma hatasını yapan renktaşlarını da tekrar düşünmeye davet ediyor.

  --- alıntı ---

  görüleceği üzere üzerinden kıyamet kopan 2 pozisyon da verilmesi gereken açıdan verilmemiş beinsports'un özetinde.

  daha ne örnekler var, uzun uzun uğraşsak 100 dakikalık rezillik çıkarırız son 6 seneden. mesela bir örnek daha, 4 ekim 2020 kasımpaşa galatasaray maçı. maçın henüz başında marcao'ya yumruk atan kasımpaşalı oyuncuya en ufak bir yaptırım uygulanmıyor ve maçı 1-0 kaybediyoruz. 10 kişi kalsalar kazanacağız yüksek ihtimalle. 3 puanımız gasp ediliyor ama pozisyon özette yok;

  (bkz: #2992088)
  https://twitter.com/.../1312797641366016002

  yıllardır aynı şeyleri yapıyorlar, biz de sadece izliyoruz maalesef. yarın bir gün aynı olay bir kere şans eseri fbjk aleyhine denk gelir, o zaman görün nasıl yaygara kopuyor. adamlar 7 beşiktaşlı 3 fenerbahçeli barındıran tff yönetim kurulunda "1" tane galatasaraylı (ali dürüst) var diye yapmadıkları algıyı bırakmadı. onlarınki ruh hastalığı kabul ama bizim tutumumuz da çok pasif ve düşmanlarımızı cesaretlendirici. kazandığımız her maçın, hatta kupanın hakemle ilişkilendirilmesi, bu yönde yapılan algıların başarılı olup hakemlerin bizi doğrama yarışına girmesi de bu sebepten dolayı. bu konularda bizim camia olarak (taraftar da dahil) kolektif bilincimiz çok düşük maalesef.

  sözlüğü takip eden bir kulüp medya sorumlumuz, yahut medyada yeri olan bir galatasaraylı, yahut bir yöneticimiz varsa lütfen bu konuyu gündeme getirsin artık. tff, mhk, pfdk, tahkim, hepsinin düşmanlığı bir kenara (beklendik zaten), ama bu yayıncı kuruluşta özetleri hazırlayan kişi veya kişiler çok büyük bir ahlaksızlığın içindeler. bu ahlaksızlığı ve manipülasyonu da ancak galatasaray taraftarı'nın ses çıkarmasıyla, isyan etmesiyle durdurabiliriz. ve artık durdurmalıyız.
 • 644
  sözleşmeyi kabul etmiyorlarsa gerekli olan cezayı ödeyip çekip gitsinler. hem sözleşmenin gerekliliklerini yerine getirmiyorlar, hem de cezayı ödemiyorlar. millete boru gibi fiyat çekip, üstüne bir de en büyük müşterinizi üzerseniz böyle olur.

  edit: havuz bozulsa galatasaray olarak bize hiçbir şey olmaz. 200 milyon tl olmasa da ona yakın bir ücrete yayınlarımızı yine satarız. dünya artık 20 yıl önceki dünya değil. bir sürü dijital platform var.
 • 1571
  2 şubat 2023 adana demirspor fenerbahçe maçının sonunda tv'lerde verilen özet görüntülerinde mert hakan'ın iptal edilen golü iki açıdan verildi. bu görüntülerden hiç kimse bir şey anlamadı. sonuç olarak, var niye golü iptal etti gibi yorumlar ortaya çıktı... halbuki maç esnasında ters açıdan verilen görüntü, pozisyonu daha net süzmemizi sağlıyordu, top mert hakan'ın eline çarpıyordu.

  https://twitter.com/...S0duuGQ05FA&s=19

  --- önemli ---

  işin ilginç tarafı, bir umutla "trio" programını açtım, onlar da bu görüntüyü hiç göstermedi. üstüne üstlük, eski hakem bülent yıldırım da "elimizde başka görüntü yok, onun için ben var kararını destekleyemiyorum" gibi ifadeler kullandı. koskoca yayıncı kuruluş elinde olan görüntüyü sunmadı. gerçekten ülkede tuhaf işler dönüyor, birileri yayıncı kuruluşa müdahele ediyor. bugün buna ikna oldum.

  --- önemli ---
 • 1101
  https://tr.beinsports.com/...eniz-coban-yorumu-27

  internet sitesinden derbinin* hakem kararlarını değerlendirdikleri 22 dakikalık bir video yayınlamış kanal.

  donk'un pozisyonu zaten dünyanın en net penaltısı ancak linnes'in pozisyonunda maçta göstermedikleri açıyı burada göstermeleri sonucu 1 değil 2 net penaltımız yenmiş onu anlıyoruz. çünkü bu açıda valencia diziyle linnes'in hamstring kasına vuruyor. bu bölgeye dizle yapılan müdahale sonrası oyuncunun koşuya devam etmesi söz konusu olamaz zaten linnes de düşüyor. peki biz bu açıyı niye maçta göremiyoruz?

  yine saklanan bir kamera açısından belli oluyor ki son dakikada caner bilerek isteyerek mohamed'in kulağına dirsek atıyor. bu hareket sarı değil kırmızı olmalı ancak deniz çoban'ın iddasına göre cüneyt sarıyı bile vardan gelen uyarıyla veriyor.

  son olarak fenerlilerin ofsayt diye ağladığı pozisyon. yine hiç görmediğimiz bir açıdan pozisyon gösterildi ve ozan'ın taylan'dan önde olduğu çok açık.

  kısacası sizin yapacağınız yayıncılığa tüküreyim. nerde rezil bir kamera açısı var maçlarda onları görüyoruz.
 • 1527
  22-23 sezonu ilk devre ilk 11'i yapmışlar. bizden muslera, boey ve torreira var.

  stoperler ndayishime ve samet akaydın.

  haydi apo'yu almadınız da 18 maçın tamamında 90 dk. oymayan nelsson nasıl yok? ligin en az gol yiyen takımıyız lan biz?

  adam bir de stoper olarak şov yaptı 18 haftada. lig tarihinin gördüğü sayılı stoper performanslarından birini sundu.

  gerçi bu adamlar(40 kişi) 2019'da yılın ilk onbirine galatasaray'dan kimseyi almamıştı. birkaç hafta sonra şampiyon olacak olan galatasaray'dan :p
 • 1383
  süper lig yayıncısı. bazı şeyleri bilmeleri gerekiyor. bildiklerine eminim ama hatırlatmakta fayda var.

  insanlar iş yerlerinde profesyonel olmak durumundalar. evde ailesiyle tartışan bir müzisyen hiçbir şey yokmuş gibi sahneye çıkar ve müziğini yapar. yüzü turşu satmaz. annesini kaybetmiş futbolcu sıcağı sıcağına gelir maça çıkar, oynar. defalarca örneklerini görmedik mi?

  ben müşterinizim. benim gibi yığınla insan var. kimse galatasaray galibiyeti ya da beşiktaş mağlubiyeti sonrası güntekin onay fanatizmi izlemek için para vermiyor size. maç sonları takımla taraftar bütünleşirken yayını kesip zart diye bu adamı çıkarıyorsunuz karşımıza. verdiğimiz paranın karşılığı bu mu? işini profesyonelce yapan insanları ekranda görmek, müşteri olarak hakkımız diye düşünüyorum.
 • 781
  1 aralık 2019 trabzonspor galatasaray maçında yaşanan tartışmalı pozisyonları maçta göstermediği gibi(ts'nin attığı golü , emre mor'a yapılan hareketi) var odası ile de paylaşmadığı şeklinde iddiaların olduğu yayıncı kuruluş.

  hayırdır beyler çıkmadı mı ödül töreninin, şampiyonluk kutlamalarının, boykotların acısı?

  galatasaray yönetimi bu konuda acilen bein sports ve tff yetkilileri ile görüşmeli, iddiaların cevabını almalı.
 • 956
  emre gönlüşen'in vefatı sonrası yaklaşık 4 saattir tarihi yayınlara imza atan kurum.

  dağılmış durumdaki mesai arkadaşları ağlaya ağlaya anlatıyor emre gönlüşen'i. bağlantılar yapılıyor, telefonun ucunda birileri güç bela cümleler kurmaya çalışıyor. duygularından bağımsız olarak sunumları ya da yorumlarıyla tanıdığımız insanları bu şekilde görmek daha da bir etki bırakıyor...

  işine tutku dolu bir insana müthiş bir saygı duruşu ile iş hayatının acımasızlığı arasında bir çizgide gidiyorlar.
 • 1076
  24 ocak 2021 yeni malatyaspor galatasaray maçını anlatan spiker sanırım derin galatasaray'ın 1 numaralı üyesi olan hande sümertaş tarafından bizzat görevlendirilmişti.

  biliniyordu ki maç sıkıntılı geçecek ve taraftarlar hata yapan her futbolcuya saracak ve eleştirecek.
  tüm bunları öngören hande sümertaş ise öyle bir spiker atadı ki adam neredeyse her futbolcunun ismini yanlış söyledi.
  kime kızacağımızı, hatayı kimin yaptığını anlamaz olduk.
  saracchi mi, arda mı? linnes mi, emre mi? herkesin kafa allak bullak oldu.
  spiker, tüm futbolcularımızın isimlerini hatalı söyleyerek futbolcuları olası linçten kurtarmış oldu.

  velhasıl, sayenizde kime kızacağımı bilemedim size kızıyorum: yayıncılık kaliteniz batsın!
 • 1538
  21 ocak 2023 galatasaray antalyaspor maçında bence çok açık şekilde niyetlerini belli ettiler.
  8 dakikalık özetin 1 dakikası açılış seromonisi
  47 saniyesi 1. golümüzden önceki tamamen temiz olan pozisyon
  5 saniye icardi'nin muhteşem kafa golü
  5 saniye antalyaspor'un ofsayttan attığı golü içermekte.

  sivasspor maçından sonra programı "40 kişi izledik golün iptalini anlayamadık" diyen güntekin hala görevi başında.
  bence fenerbahçe'nin "befair" kepazeliğinin karşılığı bu. belki koç ile sponsorluk anlaşmaları da vardır.
  daha beteri ise bizim lehimize olan pozisyonlarımızda görüntü ya 5-6 dakika sonra veriliyor ya da çok bulanık, kötü açıdan çekilmiş olarak veriliyor.

  4 ocak 2023 galatasaray ankaragücü maçı'nda mertens'e yapılan penaltıyı 4-5 dakika sonra gösterdiler ve görüntü çok kötüydü. aynı maçta abdülkerim'in tertemiz pozisyonda topu süpürmesini 5 farklı açıdan gösterip pozisyonda penaltı olabilir diye algı kastılar.

  internetin bu kadar yaygın ve ekonominin böyle olduğu bir dönemde yayıncı kuruluş bu şekilde taraftarları ve potansiyel müşterilerini karşısına almamalı. kimseyi korsan yayına teşvik etmiyorum yanlış anlaşılmasın, beinsports şuan alenen galatasaray düşmanlığı yapıyor. şahsen yeni üye olacak olsam asla gidip para vermem. benim paramla bana düşmanlık yapacaklarsa gitsinler biz gerekirse radyodan dinleriz tribüne, deplasmana gideriz.

  asıl şeytan bein sports'tur. neyse ki yönetim sessiz kalmamış bu duruma. https://twitter.com/.../1617262133015715843
 • 1111
  mevcut fiyatlarla kaçak yayının önüne geçmesi imkansız olan kuruluştur. fiyatlar anormal derecede yüksek. aradıklarında da söylüyorum bunu kendilerine. bana bu maaşımla bu fiyat yüksel geliyorken asgari ücret bandında ücret alan insanlar hiç alamazlar diye belirtiyorum. kalite malite hani bunlar çok da önemli değil. insanların kalite takıntısı olsa justin tvden sulcuksporthd den maç izlemezler zaten. insanlar sadece tuttuğu takımın maçlarını izlemek istiyor ancak olay dönüyor dolaşıyor parada bitiyor. fiyatlarınız yüksek dediğimde bu sefer bana beinconnect üzerinden daha ucuza izleyebilirsiniz falan diyorlar. abicim dedim onun da fiyatı yüksek ve tam 2 dk geriden geliyor. ben istanbuldayım, benim bi golden 2 dkda haberdar olmamış olmama imkan yok. 2 dk sonra gol olacağını bilerek ya da 2 dk sonra gol olmayacağını maç izlemek bu kadar para eden bir şey değil. konuşun yönetiminizle cidden yüksek bu fiyatlar falan demiştim.

  şu maçları daha ucuza satsalar kaçak yayının çok yüksek oranda önüne geçerler. mesela beinconnectte en pahalı maç paketi ayda 20 lira olsa, normal dekoderde de ayda 70-80 liraya tüm ligi, 25-30 liraya sadece tuttuğun takımı vs izleyebilsen kaçak yayın denen şeyin yüzüne bakmaz kimse. ama anladığım kadarıyla onların da bu kadar aboneye bakacak ve kaliteli hizmet sunacak bir alt yapıları yok.
 • 1098
  leş gibi maç özeti hazırlayan kuruluş. 6 şubat fenerbahçe galatasaray maçında bir ton futbol içi olay oldu bir tanesi özette yok ama dümdüz sarı kartlık fauller var. örneğin babel'in maç sonu karşı karşıya kaçırdığı pozisyon o kadar önemliyken özette yok ama maç esnasında gerçekleşen arda'nın ayağa teması gibi basit fauller var. zaten kısa özetleri var üstüne böyle saçmalıklarla doldurulunca çekilmiyor. utanmasalar golleri vermeyecekler. adamların amacı tartışılacak pozisyonları özete koyup kanallara parayla satmak. sonra futbol neden gelişmiyor. maç özetlerine bakarak bile anlaşılabilir niye.
 • 1043
  6-0 biten 9 ocak 2021 galatasaray gençlerbirliği maçının özetini 3 dakika 5 saniyeye sığdırmışlar. dün maçı izleyemedim, özeti izliyim dedim izlemez olaydım. izlediğim özet miydi, flaş mı patladı ne oldu anlamadım. bir ara hapşurdum 4. golü kaçırmışım. gözünüzü seveyim şu özetleri biraz daha uzun tutun. birilerini mi cezalandırıyorlar bilmiyorum ama kasıtlı bir kötülük olduğu kesin.

  lig tv döneminde bir geniş özet olurdu “bu pozisyonu niye koydunuz lan özete?” diye düşünürdük. 15-20 dakika maçı izlemiş kadar olurduk.

  bu entry vesilesiyle geniş özet veya maçın tamamını izleyebileceğim bir link ulaştırılırsa çok memnun olurum.
 • 934
  digitürk günlerinden bugüne türkiye liginin kalitesini düşüren yapı. çok kötü bir reklam politikaları var. bilirsiniz digitürk senerlerce yurt dışına lig yayın haklarını vermedi. beinsport bu tabuyu kırdı fakat sosyal medya üzerinde çok yanlış politikları var. bugün beinsport hesapları dışında kulüpler dahi maç görüntülerinin oldukları bir video paylaşamıyor. beinsport bir saat içinde telif hakkı diyerek videoyu kaldırıyor.

  ulan sen premier lig, la liga, serie a mısın? onlar bile bu görüntülerin üzerine çok düşmüyorlar. senin türkiye liginin reklamı olması için bu görüntülere erişim engeli koymaman lazım. sosyal medya yönetimi 3 dakikalık 480p kalite maç özeti videosuyla olmaz. beinsport'un türkiye içindeki en büyük hatası, beyni örümceklenmiş digitürk döneminden kalma yöneticlierle işi götürmesi.
 • 1579
  abd versiyonunda kale arkası kamerasından maç izleme seçeneği bulunan yayıncı kuruluştur.

  bunu nereden mi biliyorum? benim yaşadığım ülkede süper lig yayınını yapan kuruluş yayını direkt olarak beinsports usa'den almaktadır. benim gibi maçları bu versiyonda takip eden herkes hatırlayacaktır ki radamel falcao'nun ilk maçı olan kasımpaşa maçını * abd yetkilileri teknik hatadan dolayı 25-30dk boyunca izleyicilerine kale arkasından izletmişlerdir.

  mert hakan yandaş'ın pozisyonunun çok net bir şekilde elle oynama olduğunu ortaya çıkaran açı da birebir bu açıdır. bu açıyı izleyicilerine bilerek göstermeyen beinsports türkiye yetkilileri apaçık bir şekilde artniyetlidir. neyse ki beinsports usa rejisi pozisyonu youtube kanalında net olarak sergilemiş ve malum camianın algılarını yeniden bir yerinde patlatmıştır.

  galatasaray'ın derhal bu yolsuz kuruluşa ve bu kuruluşun meslek onuru olmayan yetkililerine karşı net bir tavır alması gerekmektedir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın