• 1
  fenerli trollerin twitter hesaplarından birisi.

  bu gereksiz ve vasıfsız algı manipülatörlerinin neden sözlüğümüzde yer bulduğuna gelince, bugün nzonzi’nin kadro dışı bırakılmasıyla alakalı, -sözde- menajeri özgün koyutürk’ün yaptığı iddia edilen, “nzonzi alınan ağır yenilgilerden rahatsızdı. sahada ne oynandığını, saha içinde ne görevi olduğunu sürekli sorguluyordu. sadece “neden taktik antrenman yapmıyoruz? hep maçlardan önce motive cümleleri dinliyoruz” demiş kadro dışı kalmış.” açıklamasını ilk yazan ve yayan hesap bunlar.

  kendilerine, bu hesabın safsatasını referans alıp argümanlarını bu -sözde- açıklama üzerine inşa eden arkadaşlar biraz dikkatli olsunlar. tuza koşarken kimlerin atına bindiklerine biraz olsun dikkat etsinler. “sonra ali koç ve trollerinin ekmeğine yağ sürüyorsunuz, yapmayın.” denince kızıyorlar.

  hesabın ciddiyetine gelince;
  https://twitter.com/...515696609869829?s=21
 • 3
  fenerbahçeli troll twitter hesabı. bilmeyenler için söyleyelim de bir daha bunların yaptığı paylaşımlar sözlüğe taşınmasın. yanlış anlaşılmak istemem sadece bilgi amaçlı girilmiş bir entry olsun istedim çünkü arada sırada buraya yaptıkları paylaşımlar gerçekmiş gibi algılanıp yorum getiren arkadaşlar oluyor. ayrıca yönetenlerin mizah seviyesinin sıfırın altında olduğunu düşünüyorum. trollüğün de bir kalitesi olmalı. paylaşımlarının çok büyük bir kısmı galatasaray düşmanlığı üzerine kurulmuştur. sık sık fatih terimle ilgili saçma şeyler paylaşırlar çünkü kendisinden 5 harfli bir hayvanlarmış gibi korkarlar. boş yapmak konusunda bir numaradırlar. antu, yedi numara falan bunların yanında aşırı seviyeli sayfalar diyebilirim. seviyeyi siz düşünün.