• 1
  ultraslan-uni tarihinin koordinasyon kurulu bazında muhtemelen en uzun süre görev alan üyesiyim. üniversitede okuduğum beş sene boyunca ultraslan-uni iletişim koordinatörlüğü görevini yaptım. çalıştığım süre boyunca 4 tane başkan gördüm. herkes dalga geçerdi, 'herkes gider salim'e bir cacık olmaz' diye. çok organizasyon gördüm. ancak iddia ediyorum, ultraslan-uni'nin ilk başkanınıda son başkanını da bilirim böyle sağlam organizasyon yapanına şahit olmadım. engelsiz aslanlar'un bugün oynadığı tsk rehablitiasyon maçında yaptığı organizasyonla atakan bodan ultraslan-uni tarihine en iyi başkan olarak tartışmasız geçmiştir.

  kendisini kutluyorum...
 • 2
  ultraslan uni genel koordinatorudur kendisi.

  bazen dusunuyorum, acaba bir gun ultraslan denen agirligi, ultraslan-uni'nin uzerinden atar da grubun bagimsizligini ilan eder, gercek ultras kulturunu yasatir mi diye.

  ultraslan-uni, ultraslan'i ayakta tutan yegane grup. ve ultraslan-uni, ultraslan denen "sorun"un altinda kalmayacak, kalamayacak kadar degerli bir olusum.

  alpaslan dikmen'in cizdigi yoldan cikanlarin pesinde takili kalmamalisiniz atakan... sen bu genclere liderlik edip o kanserli yapidan bu tayfayi cikartmalisin...
 • 3
  (bkz: #2272690) kendisi şunları okusa muhtemelen ağzıyla gülmezdi.

  şu sözlükte durmadan yürüyen bir alpaslan dikmen romantizmi var bunun kaynağını çok merak ediyorum. hayır bunu yapan tipler alpaslan dikmen'i tanısalar gam yemeyeceğim.

  "alpaslan abi senin zamanında bu tribünde hiç karaborsa yoktu be abi. nerdesin be abi? keşke çıkıp şaka desen be abi. ultraslan sucukçu oldu senin zamanında ultraslan tam bağımsızdı be abi." düzeyinde entrylerden gına geldi. ulan hayatında kaç kere oturup sohbet ettin bunlarla, kaç satır bilgin var ultraslan hakkında da ultraslan'ın sonradan bozulduğunu iddia edebiliyorsun?

  neyse aplaslan dikmen'i bir kenara bırakalım. özellikle ali sami yen'in son senesinden itibaren ultraslan'ın içinde ultras kültürünü yaşatacak olan tek bir kimse kalmamıştır. zaten sözlük yazarlarının geneli, ultras kültürüne sahip çıkacak kafa yapısındaki insanları sokakta görse törörist diyerek taşlayıp öldürür. atakan bodan da bu sözlüğün geneli ile aynı zihniyettedir.

  atakan'ın kocaeli deplasman otobüsünden "sen kimsin lan s... git" denilerek kovulduğu bir süreçten buralara nasıl geldiğini bilenler böyle ultras multras muhabbetlerine gülerler.